Neler Yeni

BURSALI KUŞÇULAR TOPLANIYOR!!!

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
arkadaslar yaptıgınız cok guzel bır sey.dostlukların sanal kalmaması ve sıcaklıgın hıssedılebılmesı adına..umarım ogun bır terslık olmaz ve bende aranızda olurum...saygı ve sevgıler..

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Arkadaşlar çok güzel bir düşünce,uzun bir zamandır siteye giremiyordum,şu an şiddetli bir grip hastalığı yaşıyorum,eğer sabahleyin kendimi iyi hissedersem bende aranızda olucam.

Brs Çerkes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk SÖZER
Meslek
Tekniker
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
bylegend' Alıntı:
Abilerim biz Serdar abimle konuşup bi tarih ayarladık 25.01.2009 tarihli pazar günü saat 9:30'da buluşalım diyoruz ve tüm bursalı arkadaşları bekliyoruz...Vede çayımızı müsaitse Alpaslan beyin dükkanında içmeyi planlıyoruz...Tüm Bursalı arkadaşların gelmesini istiyoruz...Kesinlikle gelcek olanlar ben geleceğim diye cevap yazsın bekliyoruz......
Merhabalar Gökhan arkadaşım sabahleyin aranızda olucam derken sanırım toplanacağımız günden bahsediyorsundur. Bu pazar değil haftaya pazar olucak. Galiba yanlış anlaşılma var. Fatih kardeşimiz tarih ve saati bildirmiş.
...SAYGILAR...

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Çerkes' Alıntı:
bylegend' Alıntı:
Abilerim biz Serdar abimle konuşup bi tarih ayarladık 25.01.2009 tarihli pazar günü saat 9:30'da buluşalım diyoruz ve tüm bursalı arkadaşları bekliyoruz...Vede çayımızı müsaitse Alpaslan beyin dükkanında içmeyi planlıyoruz...Tüm Bursalı arkadaşların gelmesini istiyoruz...Kesinlikle gelcek olanlar ben geleceğim diye cevap yazsın bekliyoruz......
Merhabalar Gökhan arkadaşım sabahleyin aranızda olucam derken sanırım toplanacağımız günden bahsediyorsundur. Bu pazar değil haftaya pazar olucak. Galiba yanlış anlaşılma var. Fatih kardeşimiz tarih ve saati bildirmiş.
...SAYGILAR...
Pardon faruk bey,yanlışlık tamamen bende ,tarihsel bir karışıklık oldu.Diğer arkadaşların kafası karışmasın.
BELİRLENEN TARİH 25.01.2009 PAZAR GÜNÜDÜR.

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
adiyamandan bursaya selamlar ali abi bide adıyamana gelsen ne güzel olur bir misafirliğimize gel herkese selamlar saygılar

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
gökhan @k' Alıntı:
Arkadaşlar çok güzel bir düşünce,uzun bir zamandır siteye giremiyordum,şu an şiddetli bir grip hastalığı yaşıyorum,eğer sabahleyin kendimi iyi hissedersem bende aranızda olucam.

adıyamanhasan' Alıntı:
adiyamandan bursaya selamlar ali abi bide adıyamana gelsen ne güzel olur bir misafirliğimize gel herkese selamlar saygılar
selam değerli dostlarım..sevgili gökhan öncelikle geçmiş olsun...sağlığına dikkat et..inşallah tez zaman da atlatırsın..cabucak iğleş ki toplantı günü orada ol..benim sandalye ve cantığıma sahip çık..şaka bir yana kendine dikkat et ..
değerli kardeşim hasan bey inşallah adıyaman a da geleceğim..ama oraya misafir gelirim..bursa benim büyüdüğüm memleketim şimdi orada ev sahibi muamelesi göreceğim ama adıyaman da misafirim..saygılarımla..

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Sevgili Ali ABi, Sen bir Bursaya Gel Sana En Kral Yerde Ben Cantık Ismarlıcam Her Cesidinden :)

Bu arada Bugun Pazarda Fatih Kardesimle Karsilastik, (Bylegend) Sonra gittik Sevgili dostumuz Sayın alpaslannn beyin tezgahında tarafından misafir edildik, cayini ictik, sobasinda isindik, Alpaslannn beye bize gostermis oldugu misafirperverlikten dolayi Kuscular.org GüvercinSeverler Platformu olarak Sonsuz Tesekkuru Bir Borc Bilirim.

mesuttrabzonlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mesut trabzonlu
Meslek
otelci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
dernek adı altında toplansak daha iyi derim soganlıda dernege herkezi bekleriz

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SerdarBRS' Alıntı:
Sevgili Ali ABi, Sen bir Bursaya Gel Sana En Kral Yerde Ben Cantık Ismarlıcam Her Cesidinden :)

Bu arada Bugun Pazarda Fatih Kardesimle Karsilastik, (Bylegend) Sonra gittik Sevgili dostumuz Sayın alpaslannn beyin tezgahında tarafından misafir edildik, cayini ictik, sobasinda isindik, Alpaslannn beye bize gostermis oldugu misafirperverlikten dolayi Kuscular.org GüvercinSeverler Platformu olarak Sonsuz Tesekkuru Bir Borc Bilirim.
rıca ederım serdar dostum herzaman yerımde yeriniz vardır sizede söylenecek herzaman cayım mevcuttur hemde buyuk bır zevkle butun Kuscular.org aılesını de beklerim
sizleri toplu olarak bursa guvercın yetıstırıcılerı dernegınde de gormek ısterım

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
gökhan @k' Alıntı:
Gökhan abi geçmiş olsun.....

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
alpaslannn' Alıntı:
SerdarBRS' Alıntı:

rıca ederım serdar dostum herzaman yerımde yeriniz vardır sizede söylenecek herzaman cayım mevcuttur hemde buyuk bır zevkle butun Kuscular.org aılesını de beklerim
sizleri toplu olarak bursa guvercın yetıstırıcılerı dernegınde de gormek ısterım
Evet abilerim Alpaslan abi bizi çok iyi karşıladı allah razı olsun ondan bakın sizide bekliyor lütfen tüm bursalı arkadaşlar gelsin.....

selcukatasoy

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
selcuk atasoy
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
arkadaşlar bende varım sitede ve kuşculukta yeniyim fakat dostlukta birebirim hem tanışmış oluruz
hemde bana nasıl netür kuş beslemem gerektiği hakkında bana tecrübeleriniz doğrultusuda bir yol gösterirsiniz
pazar günleri müsaitim insallah siz değerli dostlarla tanışmak nasip olur
ben pazar girişinde bir arkadaşın pankarta [isikli]BURSALI KUŞÇULAR TOPLANIYOR!!![/isikli] yazısını yazarak gelen arkadaşları daha kolay karşılaması için beklemesini tavsiye ediyorum
benim gibi bilmeyenler için kolaylık olması sebebiyle

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
bylegend' Alıntı:
gökhan @k' Alıntı:
Gökhan abi geçmiş olsun.....
Teşekkür ederim fatih kardeşim.

Brs Çerkes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk SÖZER
Meslek
Tekniker
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
selcukatasoy' Alıntı:
arkadaşlar bende varım sitede ve kuşculukta yeniyim fakat dostlukta birebirim hem tanışmış oluruz
hemde bana nasıl netür kuş beslemem gerektiği hakkında bana tecrübeleriniz doğrultusuda bir yol gösterirsiniz
pazar günleri müsaitim insallah siz değerli dostlarla tanışmak nasip olur
ben pazar girişinde bir arkadaşın pankarta [isikli]BURSALI KUŞÇULAR TOPLANIYOR!!![/isikli] yazısını yazarak gelen arkadaşları daha kolay karşılaması için beklemesini tavsiye ediyorum
benim gibi bilmeyenler için kolaylık olması sebebiyle
Merhabalar Selçuk abi. Kuş pazarında bulanan çay ocağına gittiğinde alpaslan abinin sana yardımcı olacağını düşünüyorum. Bende de ilk önce onun yanına gidicem sanırım bütün arkadaşlar ilk önce alpaslan abinin yanında toplanacak.
...SAYGILAR...

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar buluşma gununu ve saatını serdar ve fatıh arkadaşlar ayarladı eger onlar da uygun gorurse benım orada bulusabılırız

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
evet arkadaşlar kendimi iyi hissedersem bende katılmak isterim görüşmek üzere

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
alpaslannn' Alıntı:
arkadaşlar buluşma gununu ve saatını serdar ve fatıh arkadaşlar ayarladı eger onlar da uygun gorurse benım orada bulusabılırız
Ewet alpaslan abi sanada uygun olursa senin tezgahta beklesin herkes diğer şekilde birbirimizi bulmamız sor olur...

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bylegend' Alıntı:
alpaslannn' Alıntı:
Ewet alpaslan abi sanada uygun olursa senin tezgahta beklesin herkes diğer şekilde birbirimizi bulmamız sor olur...
benım ıcın uygundur fatıh kardesım

ruko

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
яυкσ αунαη®
Meslek
TekstiLci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
AOL
[email protected]
kabul ederseniz bende aranıza girmek istiyorum kabul ederseniz tabi arkadaslar By Ayhan

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
mertcanbrs' Alıntı:
kabul ederseniz bende aranıza girmek istiyorum kabul ederseniz tabi arkadaslar By Ayhan
Tabiiki basimizin uzerinde yeriniz var buyrun gelin, site sakinleri olarak bursali arkadaslarin birbiriyle tanisma ve dayanisma ortamini saglamak icin yapilan bir etkinlik,

Bu arada bu etkinlige destek veren Sevgili dostumuz alpaslan beye Kuscular.org yonetimi olarak Tesekkur ederiz.