Neler Yeni

Bursa Oynarlarımı-(Slayt İzleyebilirsiniz).

• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Güzel kuşlar maşallah emeğinize sağlık , sağlıklı günlerde besleyin .. selamlarŞEREF

blueye

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tezcan
Meslek
Kalite kontrol
Yetiştirdiğim Irk
Saya
maşallah güzel kuşlar. Allah c.c. nazardan saklasın.

ugurk81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
uk
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Oynar beslenince böylesi beslenir, kuşlar türünün tüm özelliklerini taşıyor. Paylaşım için teşekkürler, sağlıkla-huzurla beslemeniz temennisiyle...

cruz99

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet çopur
Meslek
elektronik teknisyeni
Yetiştirdiğim Irk
Saya
kuşlarınız çok güzel tüyü kadar ömürleri olsun ..Bendede bir çift bursa vardı fakat kümesim patlatıldı kuşlar onlarla kayboldu..şimdi yavaş yavaş saya (kelebek) toparladım 1 çift bursa almak istiyorum ak kuyruklardan ne kadara mal olur???..izmirde oturuyorum otobüs vs. masraflarını karşılarım buralarda bulamıyorum hep çakal oyunlulardan var yardımcı olursanız sevinirim kib... :heyo:

erdem22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdem günay
Meslek
öğretmen
İkametgah
Edirne
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tebrikler hüseyin çok güzel bir çalışma olmuş. oynarlarının maşallahı var. gün geçtikçe daha iyiye daha güzele ulaşıyorsun. hizmet ettiğin tüm ırklarda kalite önplanda. senin gibi billinçli yetiştiriciler arttıkça kalite dahada artacaktır. görüşmek üzere.

Ertuğrul Yavuz Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ertuğrul Yavuz Yıldırım
Meslek
Özel
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Merhabalar Hüseyin
Yetiştirdiğin ırklar bazında göstermiş olduğun azim,özveri ve yetiştiriciliğin olmaz sa olmazı (istikrar) için teşekkürler...
Dernek ortamları,yetiştirici sohbetleri başta olmak üzere edindiğim izlenime gelince TRakya'da Alabadem ve Bursa oynar dendiğinde akla gelen ve sürekli bahsedilen isimlerden birisin...
Oynarlarını yakından :buyrun: (havada ve toprakta) biri olarak özenmemek mümkün değil...
Özenmeye gelince şuan ben ve benim gibi düşünenler sadece Alabadem üretimi için varız... taa ki başarılı olana dek...
Ama biliyorsun ki hepimiz performans ırklarına sevdalıyız bu kategoriye (performans) sendeki Oynar'larda giriyor,bu güne dek birşeylerde yol alabilmemiz için bir şekilde hep sen öncü oldun...belki ileride bir gün performans Oynar'ı beslememize de öncü olursun...
Sevgiler dostum...

mopat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat tanrıkulu
Meslek
satış elemanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
hüseyin kardeşimizin çok güzel kuşlarını paylaştığı için teşekkürler.ilk defa onun baktığı kuşlar hakkında yorum yapacağım herhalde hepsi güzel ortamda güzel tebrik ederim kendisini.

A

Anonymous

mopat' Alıntı:
hüseyin kardeşimizin çok güzel kuşlarını paylaştığı için teşekkürler.ilk defa onun baktığı kuşlar hakkında yorum yapacağım herhalde hepsi güzel ortamda güzel tebrik ederim kendisini.

MErhaba,

Murat bey,yorumlarınız için teşekkür ederim.Benim Bursalı yetiştircilerden öğrendiğim kalıp budur umarım daha çabuk öğrenmenize yardımcı olmuşuzdur.

Kısaca ustam şöyle der : Yere yakın,omuzlu,kuyruğu kesik,musta bey armudu gibi. :tamam: Kalıp bu bunun üstüne çalış.

sarııı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre papatya
Meslek
vinc operatörü
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
süper olmus abıı :heyo: :heyo: :heyo: :heyo: :heyo:

MİNEL

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ufuk çelikalp
Meslek
servisçi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
10 numara kuşların tüğsü kadar ömürleri olsun.