Neler Yeni

bunlarda benim postalarım :)

deniz_efe09

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
deniz efe
Meslek
sigortacı
Yetiştirdiğim Irk
doğrudur şeref kardeşim beyazların içindende çok güzel postalar cıkmaktadır onlar pek gitmicek gibi duruyolar ama kaldırdınmı indiremezsin :) bende damızlıklarvar yawrularını aldım büyüttüm ve halendaha kacmak için uğraşıyorlar :) posta çok zevkli bir işdir iyi kuş denk getirirsen kardeş

kosavali4545

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
koray rebii geniş
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
postaların çok güzel fakat dikkatimi çeken tek şey bu cins kuşlar yarışlarda markalı yani seri nolu bilezikleri olması gerekli bende 1 çift edindim.damızlık ilk ögrendigim yaışacak kuşa yıl ve seri nosu olan bilezik takılması gerektigiydi.
bu resimdekiler sanırım daamızlık ve yarışlara katılmayacak benim dişinin erkek kardeşi konya kul klasmanında geldl. erkek ise anne ve babası alman şimdilik tek yavru aldım 2010da yarışlara hazırlamamk için 3 takım posta daha edinecegim. sana bol yavrulu bir sezon geçirmem ve yarışlarda başarılar dilerim

deniz_efe09

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
deniz efe
Meslek
sigortacı
Yetiştirdiğim Irk
kardeş bupostalar bana büyükken geldi biliyosun yawruyken takılıyo marka pek postalarla ilgilenmiyosun galiba orda kanatları kırpık kendi kuşlarım olsa kanatları olur dimi :) bunlar yarışa girmiyo bunları yawruları zaten yeterince derece yaptılar yawruları markalı busene ekimde konya etabında yarışıcaklar yawruları :tamam:

özcan görmez

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özcan görmez
Meslek
galerici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeş postalarından satmak istersen ben bir çift almak istiyorum malatyadan özcan [email protected] satmak istersen eğer ekle benı görüşelim

özcan görmez

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özcan görmez
Meslek
galerici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeş postalarından satmak istersen ben bir çift almak istiyorum malatyadan özcan [email protected] satmak istersen eğer ekle benı görüşelim

özcan görmez

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özcan görmez
Meslek
galerici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

deniz_efe09

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
deniz efe
Meslek
sigortacı
Yetiştirdiğim Irk

özcan görmez

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özcan görmez
Meslek
galerici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

ll_Suleyman_ll

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Süleyman özer
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Allahım nazardan sakLasın yarıştırıyormusun kardeşim. yada böyle bir dereceleri geldikLeri Km.. Felan varsa paylaşırsan bizlere acıklama yaparsan iyi Olur gercekden merak'dan soruyorum tşk ediyorum :)