Neler Yeni

Bunlarda Benim Kargalar

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
Kümesi tamamıyla kendi imkanlarım doğrultusunda yaptım nekadar güzel nekadar kötü bilemicem artık sizin takdirinize bırakdım ilerde tuğla betona geçmeyi düşünoyorum.(kapıyı sitelerde dükkanda çalışarak yaptım )

Ahım Şahım bişey olmasa bu işi hobi olarak yapıyorum başlayalı 4 ay oldu ve hepsi hediye geldi 2 tanesi kendi yavrum umarım birgün sizlerinki gibi iyi bir oyun kuşu beslerim Saygılarımla....

Eğer olurda al buda benim kuşum soyunu sende devam ettir derseniz ölene dek bakarım ulus halden ilaçlarını ve minerallerini temin ediyorum Saygılarımla Kuşlarımın Resimlerini atacağım

aşşağıda devamı:)

Ekli dosyalar

zahirbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zahir önen
Meslek
şelale peyzaj
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yeni başlayan için ideal bir kümes yerinde müsait ilerde sen oraya çok buyuk kumeste yaparsın damarınıda oluşturur sun

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
Usta insangönülden isterse herşey olur rabbim büyük inanıyorum bulacagım o damarı valla okul harçlıklarımdan arttırarak yemini aşısını mineralını karşılıyorum kümeside sağolsun babam el aletlerını tamamladı artık sızın gıbı bu işe senelerini vermiş insanlardan yardım alarak iyi bi kan bulacagım saygılarımla

KADİR ÖZER

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Küseniz biraz dar , olsun böyle böyle başlıyor herkez .Zamanla kümeste kuşlarda belli bir şekil alır .. Başarılar bol şanslar umarım herşey dilediğiniz gibi olur .. selamlarŞEREF

Tacettin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tacettin Belkeseli
Meslek
Satış Temsilcisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
harika olmış,kuşlarınız da sağlıklı görünüyo.

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
şeref' Alıntı:
Küseniz biraz dar , olsun böyle böyle başlıyor herkez .Zamanla kümeste kuşlarda belli bir şekil alır .. Başarılar bol şanslar umarım herşey dilediğiniz gibi olur .. selamlarŞEREF

Evet birazdar ama o anki imkan buna yetti ileriye dönük düşüncelerim beton şeklinde kendim tasarlayıp kendim yapmayı düşünüyorum bakalım kısmetse olucak

gençosman^^

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
genç osman yiğit
Meslek
özel
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuşlarınız kümesiniz ve yeriniz çok güzel
özelliklede kuş merakına hayran kaldım
ankaranın neresindensin arkadaşım
İNŞALLAH hevesin kırılmadan sağlıklı neşeli ve huzurlu günlerde dahada güzel kuşlarla kuş beslemeye devam edersin ALLAHA emanet olunuz

krmpl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bedir hazarbeyoğlu
Meslek
kafasına göre
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
hele dur bakalım işi bi çöz herşey çorap söküğü gibi gelicek soylu kuş ilk baştan başlarsan sökemessin zaten kuşları yavaş yavaş olucak işler herkes yıllarını veriyo tam anlamıyla anlamak için işten.Allah gönlüne göre versin.

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
gençosman^^' Alıntı:
kuşlarınız kümesiniz ve yeriniz çok güzel
özelliklede kuş merakına hayran kaldım
ankaranın neresindensin arkadaşım
İNŞALLAH hevesin kırılmadan sağlıklı neşeli ve huzurlu günlerde dahada güzel kuşlarla kuş beslemeye devam edersin ALLAHA emanet olunuz
öncelikle çok tşekkür ederim ankara etlikde oturuyorum kuş merakım evet biraz garip ama napalım yaaa sokaklarda gezmeyi tercih etmeyerek bu hobiye başladım hayırlısı uçuracak iyi bi damarım olsa yerim gayet musait kovalıyorumda zaten ama bakalım yaa nasip kısmet veren Abilerimizin kuşlarını toplayarak kümesi oluşturdum Saygılarımla

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
krmpl' Alıntı:
hele dur bakalım işi bi çöz herşey çorap söküğü gibi gelicek soylu kuş ilk baştan başlarsan sökemessin zaten kuşları yavaş yavaş olucak işler herkes yıllarını veriyo tam anlamıyla anlamak için işten.Allah gönlüne göre versin.
Benim sorunum burada işte bekleyemiyorum bakalım bekliyeceğiz kışı atlatalımda bi

KörenliEnes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
enes ercan
Meslek
serbest meslek
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kardeş kümesin yeri çok iyi inşallah oraya layık yavrular alırsın Beyaz perçem Erkeğin iyiymiş onun damarını devam ettirebilirsin

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
KörenliEnes' Alıntı:
Kardeş kümesin yeri çok iyi inşallah oraya layık yavrular alırsın Beyaz perçem Erkeğin iyiymiş onun damarını devam ettirebilirsin

teşekkür ederim kümese yeni kuşlar kattık yukarıda bır cok kuşu gonderdım o beyaz perçem erkek ve arap akkuyruk zaten iyi bi abimizden hediye geldi uçurmuyorum onu damızlıga ayırdım kısmetse yenı kuşlarımın resımlerını eklıyecegım saygılarımla

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
KDr06' Alıntı:
KörenliEnes' Alıntı:

teşekkür ederim kümese yeni kuşlar kattık yukarıda bır cok kuşu gonderdım o beyaz perçem erkek ve arap akkuyruk zaten iyi bi abimizden hediye geldi uçurmuyorum onu damızlıga ayırdım kısmetse yenı kuşlarımın resımlerını eklıyecegım saygılarımla
merhaba kadir akkuyruk arap murat abinin verdiği kuş mu merak ettim bu arada atmaca sorunu olmazsa yerin çok güzelmiş

k4dirb4sk4n

Kayıtlı Kullanıcı
yok abi murat abinin verdiği kuşu atmaca aldı düz araptı

maygun37

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf aygün
Meslek
öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
keşke bende yerde açık bi zeminde kuş beslesem çatı arasında zor oluyo uçurmak. bu kümeste böyle bir yerde uçmayacak kuş yoktur. inşallah istediğin kuşlara sahip olursun.