Neler Yeni

BÜLENT ÖZDEMİR (TEKİRDAĞ 2010)

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı

çakmak oto

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nejat hasoğlu
Meslek
oto tamircisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Değerli Bülent Kardeşim,kuşların gerçekten hoş.Değişik zamanlarda farklı ortamlarda görüşme fırsatı bulduk seninle.İnşallah en kısa zamanda ziyaretine geleceğim.Lüleburgazdan selamlar

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
çakmak oto' Alıntı:
Değerli Bülent Kardeşim,kuşların gerçekten hoş.Değişik zamanlarda farklı ortamlarda görüşme fırsatı bulduk seninle.İnşallah en kısa zamanda ziyaretine geleceğim.Lüleburgazdan selamlar
Teşekkür ederim Nejat abi her zaman beklerim ziyaretinizi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

nebi

Kayıtlı Kullanıcı
bulent masallah dıyeyım bu senekı uretım gayet ıyı gecıyor gıbı allah daha cok versın saygılar

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
nebi' Alıntı:
bulent masallah dıyeyım bu senekı uretım gayet ıyı gecıyor gıbı allah daha cok versın saygılar
Teşekkür ederim Nebi dediğin gibi bir taraftan üretiyoruz bir taraftan atmacaları besliyorum resimleri çektikten az sonra resimdeki dişi sarıyı kafamın üzerinden KARTAL aldı almaca alsa üzülmezdim o kadar :ckmk: kendine iyi bak görüşürüz

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bülent bey, kuşları yetiştirmede ne kadar emek harcadığınız belli oluyor.Soyların devamı için renk renk ayrılmış kümesler.Nazar değmesin.

C39

Kayıtlı Kullanıcı
Bülent Abi, Kaplanlarda üretim yok sanırım. Her dönem herkes tarafından beğenilen bir tür'dür aslında. Bir kümeste kaplanlara ayırmanı tavsiye ediyorum kardeşin olarak. Saygılarımla..

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
gökay' Alıntı:
Bülent bey, kuşları yetiştirmede ne kadar emek harcadığınız belli oluyor.Soyların devamı için renk renk ayrılmış kümesler.Nazar değmesin.
Teşekkür ederim Gökay kuşçuluk,balıkçılık,avcılık işi zevk işi , zevkinde hesabı yapılmaz diye düşünüyorum eğer böyle bir şey yapacaksak en iyisini yapmaya çalışmalıyız yada maddi olarak ağır geliyorsa hiç yapmamalıyız.Sevgiler saygılar :tamam:

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
C39' Alıntı:
Bülent Abi, Kaplanlarda üretim yok sanırım. Her dönem herkes tarafından beğenilen bir tür'dür aslında. Bir kümeste kaplanlara ayırmanı tavsiye ediyorum kardeşin olarak. Saygılarımla..
Yok tam tersi üretim epey fazla bu yıl ama ya arkadaşlara hediye ediyorum yada atmacalar alıyorlar resimlere ekliyemedim kümesten kaçırdım resim çekerken bir çift yavruyu kümes kümes her taraf kümes onlardan önce döneklere bir kümes yapacağım sonra onlara sevgiler saygılar :slm:

yuşa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yuşa burak
Meslek
öğrenci
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Maşalah güzel kuşlarınız var.
bülent abi senin bir çift yavrularına talibim ben istanbulda beslediğimden dolayı biraz zor buluyorum orjinal bursaları
sezon bitimine doğru sizden bir çift yavru istiyorum.Nasıl oradan yolayacaksınız bilmiyorum ama korgo felan nasıl olacaksa bütün masrafları ben karışılarım.

Saygılarımla...

kuyucuklu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa yılmaz
Meslek
çiftçi
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
TEBRİKLER BÜLENT.....MAŞALLAH

kuşçu_özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özcan PAPATYA
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Bülent kardeşim seni tebrik ediyorum çizginden hiç sapmıyorsun trakya yerlilerine verdiğin önemi iyi biliyor ,seni bu konuda taktir ediyorum çalışmalarını takip ediyorum .Kuşların gerçekten çok güzel sağlıkla yetiştir .LÜLEBURGAZDAN
Ö PAPATYA

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
kuşçu_özcan' Alıntı:
Bülent kardeşim seni tebrik ediyorum çizginden hiç sapmıyorsun trakya yerlilerine verdiğin önemi iyi biliyor ,seni bu konuda taktir ediyorum çalışmalarını takip ediyorum .Kuşların gerçekten çok güzel sağlıkla yetiştir .LÜLEBURGAZDAN
Ö PAPATYA
Teşekkür ederim Özcan abi L.Burgaz'a sevgiler saygılar

tayfun.akar

Kayıtlı Kullanıcı
Bülent bey emeklerinize sağlık, kazasız belasız bol yavrulu sezonlar gecirmeniz dileğiyle.

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
tayfun.akar' Alıntı:
Bülent bey emeklerinize sağlık, kazasız belasız bol yavrulu sezonlar gecirmeniz dileğiyle.
Teşekkür ederim Tayfun ilk festivalde görüşmek dileğiyle Çerkezköy'e selamlar sevgiler :slm:

eren küllü

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Eren İBOLAR
Meslek
Bankacı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
selamlar kuşlar cok güzel ama resimleri cekerken aynı kümeste cekmişsiniz ışık anlamından uygun olduğundanmı ben küllülere meraklıyım gördüğüm kadarıyla güzeller nerde besliyorsunuz yada küllüler nezamandır uğraşıyorsunuz bendede küllü var kısmetse görmek isterdim Bülent abi

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
eren küllü' Alıntı:
selamlar kuşlar cok güzel ama resimleri cekerken aynı kümeste cekmişsiniz ışık anlamından uygun olduğundanmı ben küllülere meraklıyım gördüğüm kadarıyla güzeller nerde besliyorsunuz yada küllüler nezamandır uğraşıyorsunuz bendede küllü var kısmetse görmek isterdim Bülent abi
Eren teşekkür ederim ışık anlamında resimleri çektiğim kümes diğerine göre daha iyi bu yüzden böyle bir tercih yaptım diğer soruların cevabını özeline yazdım sevgiler saygılar

CoCo StaR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Turqay
Meslek
ßoksöR-FutboLcu.
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
abi maşallah allah nazardan saklasın.abicim ben bir takım ednmek istiyorum çnkü nesli tehlikede olan bir tür.ne kadra mal olur abicim bi yardım edersen. ?