Neler Yeni

Budapeşte Yüksek Uçucusu ( Makale Bölüm 1 )

Vanlı Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Burak nazlı
Meslek
Serbest
İkametgah
Van
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
AOL
[email protected]
Öncelikle Herkese selamlar ben vandan katılıyorum van güvercini yetiştiricisiyim bilgisayarım enkazda kaldığı için telefonumdan siteye kaydoldum ve telefondan yazıyorum yazı konusunda hatalar ola bilr ondan belirtmiş olayım dedim ben budapeşte kuşlarını beğeniyorum tip renk özellik olarak zaten van kuşlarımızda yüksek uçar bayadırda takip ediyorum açıkcası bir çift mavi kafa veya hangi renk olursa satın almak istiyorum yanlız paçalı nie paçalı derseniz burada paçasız kuşları iddaya kabul etmedikleri için fazla değer görmez lütfen tüm budapeşte yetiştiricileri yardımcı olursa sevinirim çünkü bu kuşlardan beslemeyi çok istiyorum umarım yardımlarınız eksik olmaz saygılar sevgiler.

mstfozdnc

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa özdinç
Meslek
Pazarlama
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Diğer Irklarım
Yok
teşekkürler yazı için. çok yeniyim, fırsat buldukça makaleleri okumaya gayret ediyorum.

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Verdiğin bilgi ve çalışmalarından ötürü seni tebrik ederim benim sana özel bir sorum olacak bunların mavi kalemlileri,kırmızı beyazlıları,sarı beyazlıları,birde siyah beyazlıları bende de mevcut ,hatta bir siyah beyaz erkeğe ihtiyacım var bunların mavi beyazlıları var imiş ama ne gördüm nede sahip oldum selamlar.