Neler Yeni

bozdumanlı yavru

omer06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
satılmış uzunömer
Meslek
işletmeçi
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
EVET MUSTAFA ABİ BENDE ÇOK SÖYLEDİM ASI,AŞI AŞI DİYE SAKALIMIZ YOKKİ DİNLETEMEDİM BELKİ SENİ DİNLER ANKARADAN SELAMLAR MUSTAFA ABİ.. SAYGILAR.

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
yazık olmuş güzel hayvandı çağdaş bey, geçmiş olsun

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
çağdaş' Alıntı:
ekeliğini görmek kısmet olmadı .yeni yeni antrenman verirken acemilik yaptık ve birkaç gün dışarıda kalmış bir kuşumuzu yeniden kümese aldık.getirdiği veba ile de kümesin yarısını talan ettik.ders oldu bize tüm kuşçu arkadaşlarımıza da tavsiyemizdir.mutlaka bir karantina kümesiniz olsun.bu işin içinde çok yoğun emek var biraz daha

dikkat edelim hep birlikte..emeklerimiz zayii olmasın.saygılar.

s a geçmiş, olsun çagdas kardeşim gerçekden çok çok üzüldüm nasıl ne sartlarda izlenebilir duruma gelen kuslarımızın ölümü hepimiz olarak üzücü üzerinde onca emekler var tabi olmasa iyiydi ama işte bu yasananlarda bir tecrübe daha da dikkatli olmamıza olanak saglar her zaman karantina olusturulmasından yanayız dısarda kalmıs kuslarımız görüntü olarak ne kadar da saglıklı görünseler mutlaka geldigin de karantina da tutulup bir kaç gün gözlemlememiz gerek bizler hepimiz olarak defalarca genç kardeslerimize anlatmaya çalısıyoruz bilgilenmeleri için

insallah daha dikkatli olur bir daha böyle seyler yasamazsınız tekrar geçmiş olsun daha daha iyilerine sahip olmanız dilegi ile hastalıklsız saglıklı kuslar uçurmanızı diliyorum

saygılar

omer06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
satılmış uzunömer
Meslek
işletmeçi
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bu kuşta benekli erkegin yavrusundan birisidir saygılar.

the imam

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zafer soylu
Meslek
ögg
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ben görüyorum kardeş bu nasıl kuş çok yukardan alıyor

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
çağdaş dursun
Meslek
ziraat mühendisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
beğenmeyenlere de saygımız var elbette.daha iyilerini uçuran üstatlar elbette beğenmeyebilirler.O arkadaşların bizlere daha iyilerini izleteceklerine de inancımız sonsuzdur...tüm emek veren arkadaşlara abilerimize sevgiler, saygılar.

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
bu kuş nasıl kuş oyun kuşu mu bu ? yukarıdan alıyor böyle kuşları paylaşmayalım arkadaşlar , Allah ım yarabbim ya :D senelerdir bekliyoruz ama hala video atamayan 10 larca usta var , altından sarraf anlar ,çıtayı yükseltip altta kalanların lüzumsuz yorumlarını okumakdansa paylaşmamak daha hayırlı ben artık öyle yapıyorum ,size de tavsiye ederim çağdaş bey , üyelikte filtre yok herkes üye olabiliyor malesef

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
çağdaş dursun
Meslek
ziraat mühendisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Haklısınız Ali Bey, ne yaş, ne eğitim ,ne kültür. işin içinde kuş olduğu zaman, adabında konuşmak unutuluyor nedense.Bu da üzüyor insanı .

A

Anonymous

alidemirsmm' Alıntı:
bu kuş nasıl kuş oyun kuşu mu bu ? yukarıdan alıyor böyle kuşları paylaşmayalım arkadaşlar , Allah ım yarabbim ya :D senelerdir bekliyoruz ama hala video atamayan 10 larca usta var , altından sarraf anlar ,çıtayı yükseltip altta kalanların lüzumsuz yorumlarını okumakdansa paylaşmamak daha hayırlı ben artık öyle yapıyorum ,size de tavsiye ederim çağdaş bey , üyelikte filtre yok herkes üye olabiliyor malesef
alidemirsmm merak ettim senin nasıl bir kuş besledigini sen hiç yavru kızması lastik top daha yavru kızma iken yere ayaklarını konduramayan yavru oyun kuşu gördünmü yada oyun kuşu dediklerini birilerindenmi aldın kendinmi söktün merak ettim simdi çagdaşa sen öle diyince gel ben sana hayatında görmediyin gündüzü görmemiş ama ayaklarını yere konduramayan kuşlar izleteyim sırf senin için çıkarıcam dışarıya!

çagdaş kardeş bozdumanlı gerçekten güzelmiş tebrık ederim, devamını bekleriz iyi yavru almalar atmacasız yıllar :)

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Türkcen mı kıt senın , once yazdıklarımı adam gıbı oku anla da sonra yorum yaz azını bozdurma adamın, sakamısın pıyangomusun nesın,lastık top hee :D allahım sen buyuksun bundada bı hıkmet vardır,,,