Neler Yeni

Bornovalı Yusuf'un SayaLarı

sinoplu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
aykut karadaş
Meslek
ofis görevlisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Yok
yusuferen' Alıntı:
sinoplu' Alıntı:
s.a kardeş kuşların muhteşem ötesi.. çocuklugumdan beri dönüş kuşlarına hastayım.. hatta bu gecenlerde sırf kuş almak ıçın ist. gıttım... ben sinopta beslıyorum..aslen istanbulluyum..eğer bana bi güzellık yapıpta bi çift kuş verirsen fazlasıyla ihya olurum..fiyatını belırt ben gelırım almaya...anla yani hastayım...:=))
Kardeşim sen buraya geliceksen kuş ve para önemli deyil sayada buluruz sana dönekte yeterki sen beyen fiyatı kuşuna göre selamlar
S.A. cok saol sen bana gun ve zaman belırt ben gelırım..sen beğen kusuna gore fıyat verırız demıssın ama senın kuslarım maşallahı var hıc farketmez guzel bı ırk yakalamaya calısıyorum senın kuslarda soy olarak on numara msn adresim [email protected] sinopta kuscu yok denecek kadar az ben burda kuslarımdan yavru alıyorum hemde rahat rahat ucuruyorum..sarı tel kuyruk beslermısın sana bı cıft yavru hedıye edebılırım ucurup izlemelık ama.. :=)))

saygılar .....

dj_capkın

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
barıs barıs
Meslek
ögrencı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
massallah kuslar super bızım burdada karanfıl dıolar cogunlukla

hacker258

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakan bekci
Meslek
yok
Yetiştirdiğim Irk
Form
benim yavru kelebegime benziyo ama o kahverengi değil benim ki sarı

nusrt355

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hank moody
Meslek
calışmıyorum
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
maaşallahı var kuşalarının allah nazardan saklasın XD

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ARKADAŞLARDAN BİR TANESİ SORMUŞ KARANFİL NASIL OLUR DYE BENİM KARALARLA KIRMIZI GİBİ OLUR SADECE GERDAN OLUCAK GÖĞSÜ AÇIK KUŞA KOMPLE VEYA KIRKANGIÇ DENİR :tamam:

ahıskal kartalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan dursun
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
arkdasım o soruyu soran benım elımde 8 tane karanfil var manısadan hedıye geldı istanbulda pek yaygın olmadıkları iin her kafadan bir ses çıktı şöyle olması lazım böyle olması lazım diye bende oynak beslemeye onlarla basladıgım için daha iyi bilenlere danışmak istedım

okancintan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
okancintan
Meslek
market sahibi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
bornavalı yusuf arkadasım ben karşıyakadan okan,öncelikle selamımı gönderiyorum sana,yusufcum,ben bugun marangoza bi kumes tarifi verdim benim terasa yaptıcam,seneler sonra(20sene)tekrar bu site sayesinde cok heveslendim güvercincilige,bende bi saya meraklısı olarak senin kuşlarına hayran kaldım,allah nazardan saklasın,mezata gidip kandırılmaktan korkuyorum,ve kotu kus alarak hevesimin kacmasından,senle iletisime gecmek isterim hem bana bu konu hakkında bilgi de verecegini umuyorum,ve senin o saglıklı kuslarından almak istiyorum,uygun görürsen arkadaşım,çünkü gerçekten çok beyendim kuşlarını ayrıca bi izmirli olarak memnun oldum yakınımda olmana,kendine iyi bak cevabını bekliyorum,msn adr ilave edersen ordanda sohbet imkanımız olur, [email protected]

miniş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
göksel durak
Meslek
iski
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşım kuşların çok güzel güle güle besle bendede vardı yavru güvercinlerimin kafalarına vurup deldiği için arkadaşıma verdim çok saldırganlar

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
TABİ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELDİĞİNCE KENDİ KUŞLARIMDAN SATMAM AMA SATAN ARKADAŞLARIM VAR ELLERİNDE ÇOK GÜZEL KUŞLAR VAR BENDE ONLARDAN ALDIM OYUN KUŞLARINDAN FOTODA OLAN KUŞLARIN BAZILARI VERDİM ŞİMDİ EDREMİT KIRMIZI ALA VE KIRMIZI BOZALILARA AĞIRLIK VERİYORUM İSTERSEN YAVRU KIZMALARINDAN VEREBİLİRİM AMA UÇURMAKİÇİN DAHA RAHAT OLUR SAYGILAR

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
yusuferen' Alıntı:
TABİ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELDİĞİNCE KENDİ KUŞLARIMDAN SATMAM AMA SATAN ARKADAŞLARIM VAR ELLERİNDE ÇOK GÜZEL KUŞLAR VAR BENDE ONLARDAN ALDIM OYUN KUŞLARINDAN FOTODA OLAN KUŞLARIN BAZILARI VERDİM ŞİMDİ EDREMİT KIRMIZI ALA VE KIRMIZI BOZALILARA AĞIRLIK VERİYORUM İSTERSEN YAVRU KIZMALARINDAN VEREBİLİRİM AMA UÇURMAKİÇİN DAHA RAHAT OLUR SAYGILAR
msn adresini ekledim ordan görüşürüz

okancintan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
okancintan
Meslek
market sahibi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
tmm yusufcum memnun oldum eklemene,cok heveslendim arkadasım eskiden amatörce yapıyodum gene ,maziler geldi aklıma, ilginden dolayı sana cok tşk ediyorum,kısa zamanda görüsmek üzere kendine iyi bak

octobus35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
rasim can
Meslek
teknik servis
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Yusuf kardeş maşallah kuşlar çok güzel tüyleri kadar hayırlarını gör yüce rabbim nazardan saklasın
çok özür dileyerek senle bir fikrimi paylaşmak isterim bence kara bozalılarda ki eşleme sonucu muhtemelen kapalı yavru çoğunlukta geliyordur eşleme tercihini araplarda aynı kandan beyaz açıklarıda eş edip bi dene bence sonuç mükemmel ötesi olur bol yavrulu bir sezon dilerim

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Dediğin doğru kardeşim aynı kandan beyazlarda var arapla eşli onları gerdanlılarla çenç yapıcam dediğin gibi daha güzel yavrular çıkabilir

dogan18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Doğan
Meslek
Özel Sektör
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Yusuf Kardeş
Kuşlarında kümesinde çok güzel.Güle güle besle.
Yanlız kasaların içine Gazete değilde; plastik ızgara koyup,onun altına gazete koyarsan,Temizlik ve yavruların büyüme esnasında daha kolay ve temiz olur.
Bir tavsiye olarak söyleyeyim istedim.
sevgiler

izmirfan83

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
irfan kara
Meslek
öğrenci
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
elinde limoni (sarı) erkek varmı satarmısın elimde yalnız dişi var eş arıyorum bende bornovadayım 05062513780

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
İrfan kardeşim limonileri verdi şuan elimde hiç yok selamlar

HAKAN 34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hakan GÜNSÜR
Meslek
TURİZM
Yetiştirdiğim Irk
Saya
SELAM .. KUŞLARINIZ DURUYORMU?? SARILARI COGALTTINIZMI?? :slm:

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Hakan kardeşim kuşlar duruyor ama çok değişiklik var tabiki sarı kalmadı ama kırmızılar çoğaldı allaha şükür

ercancan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ercan can
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Saya
slm oncelıkle kuslarına masallah tuylerı kadar hayrını gormenı dılerım allah bol yavrulu ve gonlunce oyunlu kuslar almanı nasıp etsın kardesım

mekan_tam35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre SEVGİLİ
Meslek
operatör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
josef' Alıntı:

41,5 kere masallah arkadasım guzellerı kymussun :=) bende altındaglıyım bır ara konusalımda damızlık lazım bana