Neler Yeni

bir kaç resim de benden olsun, bazı kuşlarım

esescengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengiz ayvalı
Meslek
aşçı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
HİÇ KAFANA TAKMA İLLAKİ BİR İKİ TANE O KADAR KUŞUN İÇİNDEN ÇIKAR BİZDE BİR DEYİM VARDIR BENİM UÇURDUĞUM KUŞ KAFAMI KIRSIN YETER DE ŞEREF KARDEŞİM <<<BOL TAKLALAR <<< ****ESES CENGİZ

kuşlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin hücum
Meslek
makascı
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
s.a şeref bey kuşlarınız alımlı ve güzel tüyleri kadar ömürler dilerim arap erkek beyazların daha güzel ALLAH nazardan korusun hayırlı sezonlar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Bu yaz başında ve geçen kış bol yavru aldım, lakin yazın ortalarında kümese soktuğum bir kuş yüzünden 30 civarı kuşum telef oldu sulu ishal titreme ve ani ölümler .. Derken sezonu kapattık , geriye kalan birkaç yavruyuda, taa bu vakte dek uçurmadım, şimdi kümes tamamen iyileşti , havalarda serinledi , kalan üçbeş kızmayıı yeni yeni havya veriyorum, hayırlısı artık , Allah kerim .. Bugün İran tavuğu civcivlerinin resmini çekmeye gidince bazı kızmalarında resmini çektim .. Bu vesile ile sizlerlede paylaşayım istedim .. Kuşlar ince tüyde lakin uçuruyorum azar azarda oloa..

Ekli dosyalar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Bu ikisi kardeş, babaları geçen sene söktüğüm Diyarbakır kökenli bir erkek ,kalıplı ve tırnakları tüylü bir kuş, anne ise perçemli çikolata , hiç uçurmadığım bir dişi .. Deneme kuşları ..

Ekli dosyalar

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum
masallah seref bey guzel fizikleri var ozellikle arap sanirim ucurdugunuz kuslardan gonlunuzce ucurup hazini almanizi dilerim
saygilarla

Yasin18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasin Ekizce
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Güzel kuşlar güle güle besleyin koyu kirli farkı kuş sanırım

Saygılarımla Yasin18

Sipikopat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Halil Öner
Meslek
Öğrenci Muhasebeci Adayı :)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Güzel kuşlar maşallah 1. sayfadaki en üstteki 2 yavru ucuyor mu ? Uçuyorsa ne kadar uçuyorlar.

dogan18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Doğan
Meslek
Özel Sektör
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Tüyleri kadar yavru almanı diliyorum Şeref kardeşim..Güle güle besle.
Ankaradan sevgiler

elemim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
barış yoleri
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Maşallah seref abi güzeller...
silikleri her zaman sevmişimdir...

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Sağolun arkadaşlar, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ..
Bunlar oyalandığım birkaç yavru , hiçbiri şuan ''atla deve ''değil ::)) abartılacak bir durumları yok henüz , ümit dünyası , yolunda hizmet ediyoruz işte ..
İleride imkan oldukça diğer kuşlarında resimlerini koymayı düşünüyorum .. selamlarŞEREF

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum seref bey
kuslarinizin yasadigi sorunlara uzuldum cok gecmis olsun umarim butur sorunlar yasamazsiniz birdaha
ben sarilari merak ettim umarim onlarin sagligi iyi dir
saygilarla

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ferro18' Alıntı:
selamunaleykum seref bey
kuslarinizin yasadigi sorunlara uzuldum cok gecmis olsun umarim butur sorunlar yasamazsiniz birdaha
ben sarilari merak ettim umarim onlarin sagligi iyi dir
saygilarla
Selamlar sarılardan kastınız '' şekeriler'mi acaba , şuan sadece iki tane kaldı ,mecburen baba kız eşledim baba yaşlı uçmuş oynamış kuş , , kızı ise bu yaz başında doğdu , oyun söktü yeni yeni oyunu indirmeye başlamıştı , tam olarak oyununu bitiremedi yani , ancak onuda hastalık döneminde uçurmadım, hatta hastalık başlayınca başka bir kümese taşıdım şu anda orada , olduğu gibi kaldı yani, yeni yumurta yaptılar şuan , yavruların çıkmasına bir hafta civarı var ..
Kış başında dişiyi yine uçuracağım, bakalım şimdi birkaç ağız yavru alırım belki ümidi ile yerde bakıyoum ..
Sanırım bu kuşları kastettiniz .. selamlarŞEREF

Ekli dosyalar

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
abicim kuşların çok güzel allah nazardan saklasın

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum seref bey
evet sekeri <sari> agizaliskanligi ankarada biz sari deriz sizin adiniza sevindim aksilik yasamadiklarina benim bunlar cok hosuma gitmisti ilk gordugumde resimlerini gonlunuzce yavru alip ucurmanizi dilerim
saygilarla

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Bunlarda beyaz güllüler , dedeleri oyunkuşu , lakin anne masa kuşu kırığı , şimdiki yavruları oyun sökünce sıkıtaklaya çabuk düşüyor , tabak güllü olanları daha çabuk oyun söküp yerde kalıyor , kırma perçem olanları ise sefere geliyor .. Bende uçurmuyorum bunları artık , endamları hoşuma gittiği için besliyorum .. selamlarŞEREF

Ekli dosyalar

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar şeref bey,
maşallah çok güzel görünüyolar. salıklı ve tertipli düzenli bir bakım portresi çiziyolar gülegüle besleyiniz.

kılıçbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mahmut KILIÇ
Meslek
Bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar güzel kuşlarınız var güle güle zevkle besleyin. Umarım bir taha hastalıklarla karşılaşmasınız geçmiş olsun diyorum umarım tamamen geçer. Saygılar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kılıçbey' Alıntı:
selamlar güzel kuşlarınız var güle güle zevkle besleyin. Umarım bir taha hastalıklarla karşılaşmasınız geçmiş olsun diyorum umarım tamamen geçer. Saygılar
Selamlar Mahmut bey ; güzel temennileriniz için içten teşekkürlerimi sunarım ..
Sizin de bu camiada önemli bir isim olduğunuzu uzaktan da olsa ben biliyorum , bizler gibi amatörlerin açtığı konulara da ilgi göstermiş olmanız ayrıca sevindirici benim için ..
Burada sitemizde sizi daha sıklıkla görmek isteriz herzaman , bizlere önemli katkılarıonız olabileceğine ben şahsen inanıyorum ..
Sadece fikir alışverişi için değil lakin ; o değerli kuşlarınızla ilgili resim video vs, hertürlü paylaşımınızıda merakla ve istekle beklediğimizi söylemeliyim ..
Sizleri sürekli aramızda görmek arzusu içindeyiz buralarda .. Bu vesile ile tekrar teşekkürü bir borç biliyorum , .. Sağlıcakla kalın ... selamlar ŞEREF

kılıçbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mahmut KILIÇ
Meslek
Bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şeref' Alıntı:
kılıçbey' Alıntı:
Selamlar Mahmut bey ; güzel temennileriniz için içten teşekkürlerimi sunarım ..
Sizin de bu camiada önemli bir isim olduğunuzu uzaktan da olsa ben biliyorum , bizler gibi amatörlerin açtığı konulara da ilgi göstermiş olmanız ayrıca sevindirici benim için ..
Burada sitemizde sizi daha sıklıkla görmek isteriz herzaman , bizlere önemli katkılarıonız olabileceğine ben şahsen inanıyorum ..
Sadece fikir alışverişi için değil lakin ; o değerli kuşlarınızla ilgili resim video vs, hertürlü paylaşımınızıda merakla ve istekle beklediğimizi söylemeliyim ..
Sizleri sürekli aramızda görmek arzusu içindeyiz buralarda .. Bu vesile ile tekrar teşekkürü bir borç biliyorum , .. Sağlıcakla kalın ... selamlar ŞEREF

S.aleyküm Şeref bey güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Tabiki burda daha fazla aktif olarak konulara katılmak istiyorum ama işyerinden nete girdiğimiz için işlerden ötürü fazla zamanımız olmuyor onun için bazen sadece okuyup geçiyoruz konuları, ama site güzel bigiler paylaşımı adına büyük işlere vesile oluyor umarım ilerki günlerde daha aktif olarak burda oluruz. Selamlarımla kendinezi iyi bakın

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok