Neler Yeni

Beyhan Karaca'dan Mülakat Resimleri.

• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

[/url]

Not:Resimler Beyhan Karaca bey'in izniyle sitemizde yayımlanmıştır.Kendisine güvercinlerini bizlerle paylaştığı için teşekkürederiz.Bazı resimlerde karışık mülakat&karabaş resimleri de vardır.

M

mülakatçı kral16

Beyhan bey kuşlarınız güzel ALLAHcan pekliği versin yalnız iki kan kuş var galiba herhalde alemlilerle ayrı besliyorsunuzdur.selamlar.

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
evet alemliler başka açıklarla ilgisi yok biraz çoğalınca ayırcam hepsinin kendi kümesivar malesef hastalık kuşumuzu neredeyse bitiriyordu yeniden başlamış gibi oldum iyi dileğin için teşekkür ederim :slm:

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Gayet güzel mülakatlar,emin ki uçuşlarıda kostümleri kadar güzeldir.Güzel bir paylaşımda bulunmuşsun hüseyin abi teşekkür ederim.
Umarım beyhan bey,bir daha hastalık kümesinizin kapısından içeri girmez,sağlıklı yetiştirmeler.

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
teşekkürler alemliler iyi uçucu koyular çok sıkı damarlı alışınca başka yere pek verimli olmuyo

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kuş' Alıntı:
teşekkürler alemliler iyi uçucu koyular çok sıkı damarlı alışınca başka yere pek verimli olmuyo
beyhan bey mesajınızdan pek birşey anlayamadım.
alemliler derken neyi kastediyorsunuz?

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
alemli kalemli mavi olanlar onlar çok yüksek uçuyorlar koyu olanlar başka mülakat yani iki kan mülakat var resimlerde

A

Anonymous

kuş' Alıntı:
alemli kalemli mavi olanlar onlar çok yüksek uçuyorlar koyu olanlar başka mülakat yani iki kan mülakat var resimlerde
Beyhan abi selamalar bu koyu dediğin maviler alemsiz olanlar onlarda yüksek uçar mı?mavi almelilerle aralarında ki farklılıklardan kısaca bahsedermisin?

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
redhotchilipeppers' Alıntı:
kuş' Alıntı:
Beyhan abi selamalar bu koyu dediğin maviler alemsiz olanlar onlarda yüksek uçar mı?mavi almelilerle aralarında ki farklılıklardan kısaca bahsedermisin?
kalemsizs olanlar yani bizim koyu diye bahsettiğimiz kuşlargelici özelliği olan kuşlar ölmeden önce uçurdum ama kırmadan yükseltmek zor ama bursa şehir içi alışık olduğu kümesin dışında başka kümeste kimse uçurmaya muaffak olamadı herzaman geri geldiler kırıkları uçuyor

A

Anonymous

kuş' Alıntı:
redhotchilipeppers' Alıntı:
kuş' Alıntı:
kalemsizs olanlar yani bizim koyu diye bahsettiğimiz kuşlargelici özelliği olan kuşlar ölmeden önce uçurdum ama kırmadan yükseltmek zor ama bursa şehir içi alışık olduğu kümesin dışında başka kümeste kimse uçurmaya muaffak olamadı herzaman geri geldiler kırıkları uçuyor
Merhabalar Beyhan abi ne ile kırıyorsunuz da yükseliyor?Yüksek uçmayan bir kuşun evini bulma oranı düşmez mi?Ve bu kuşların gelicilik mesafesi en fazla ne kadardır sizin şahit olduğunuz bir mesafe var mı?

Değerli bilgi ve tecrubenle sorularımı yanıtlayıp bilgilerini paylaştığın için teşekkürler abi.

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
hilal kardeşim bu kuşların yükselme mesafesi evin üzeri değil tabi benim yükselme anlayışım buluttaki kuş anlamı geliyo kırdığım kuşlarda mülakat benim kuşlarım epey eski kan bana ait. uçuşları yüksek değil çok alçakda değil yani uçmuyo dedim ama hiç uçmuyo değil bursa çevresi yani şehir içerisinde 30 40 km arası belki daha çok mesafeden geldiler tek hatam bunlardan kimseye vermemem oldu azdaha soy bitiyodu son kuşlarım hepsi 5 adet üretebilirsem göstermek isterim ilgine teşekkür ederim ileride beraber deneyimlerimiz olur inşallah

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
ALEMLİ LER HARİKULADE..

vermid0n

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Semih Arslan
Meslek
Esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
İşte yarıma tam denicek nokta çünkü gerisi yok .. Anlayan ustalarım olmuştur bu kelimeleri ..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK