Neler Yeni

beş para etmez tartışmalar

katarsis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serhan özdemir
Meslek
iç mimar
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şu siteyi hemen hemen yayınlandığında beri izliyorum, beş para etmez tartışmalar nufus patlaması halinde, bu da takipçilerin sosyal tipini yeterince gösteriyor, kuşun kıçından .... eğri düşse burada manşetten veriyor!..... yaaa
dedim ya beş para etmez....!.... gerçek meraklılar ve gerçek profesyoneller yok....

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Serhan bey amacınız ne ne demek istiyorsunuz buradaki 18 000 kişiye hakaret ettiginizin farkındamısınız?
Beş para etmeyen ne?

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tartismalarardan bizlerde cok rahatsizlik duyuyoruz elimizden geldigi kadar olmamasi icin caba harcasakda malesef yasaniyor ara sirada olsa rahatsizlik verenlerde uzaklastiriliyor kusculuk eksigi sanirim
saygilarla

osman usta

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman karagöz
Meslek
mobilyacı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
serhan bey ne gibi bir ruh halinde bunları yazıyorsunuz şu anki kelimelerden bunları anlamak biraz zor konuyu biraz açın.evet gerçek profesyonel nasıl olur

blueye

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tezcan
Meslek
Kalite kontrol
Yetiştirdiğim Irk
Saya
beş para etmez tartışmalardan şikayetcisiniz ama sizde beş para etmez bir tartışma konusu açmıssınız çelişkili değilmi?

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
katarsis' Alıntı:
şu siteyi hemen hemen yayınlandığında beri izliyorum, beş para etmez tartışmalar nufus patlaması halinde, bu da takipçilerin sosyal tipini yeterince gösteriyor, kuşun kıçından .... eğri düşse burada manşetten veriyor!..... yaaa
dedim ya beş para etmez....!.... gerçek meraklılar ve gerçek profesyoneller yok....
Bu yazdıklarınızla siz kendinizi profesyonel zannediyosunuz sanırım,kendiniz meraklımısınızki 2 yılda doğru dürüst paylaşımınız yok biraz paylaşımda bulununda sitede tek profesyonel olan sizin iletilerinizden birşeyler öğrenelim.

osman usta

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman karagöz
Meslek
mobilyacı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sosyal tip derken kendiniz ikiye bölüyorsunuz alt ve üst tabaka ben buradan böyle anlıyorum.haliylen arkadaşların ve kendi adıma alınıyorum.burada söz konusu olan hobilerdir genel ehlak ise kişilerle alakalıdır.olabilir burada yediden yetmişe insan var genelleme yapıp kimseyi sınıflandıramazsınız gaflete düşersiniz.birbirimize sevgi saygı ve özellikle hoşgörüyü yitirmeyelim ağır hitamlarda bulunduğunuz kişilerden bir farkınız kalmaz yoksa.burada sınıf veya kimlik ayrımı yok amaç hoş muhabbet olsa lütfen uyalım

katarsis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serhan özdemir
Meslek
iç mimar
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ya arkadaşlar, yazının başlığından her şey anlaşılıyor.
Burada konu girişi olarak yazılanlara bakıyorum boş gezenin boş kalfası tabiri caizse. Fakat işin ilginç tarafı hangi biriniz benim gibi bunu eleştirdiniz , buna dikkat çektiniz, hadi bakalım cevap verin ?
Çünkü bu gereksizliğin katığı da 2. adımda siz oluyorsunuz, yani bunu eleştirmeyenler.
Yazılanlar, manşetten verilenler tamamıyla gereksiz, faydasız, luzumsuz, sıkıcı hatta kuş merakından soğutucu, okunduğunda gereksizlik duygusu yaratan garip gureba olaylar....

ya en basitinden, adam gelmiş, kuşun kanadını makaslayım mı diye burada konu açıyor ya.... bu kadar da olmaz ki... kardeşim senin güvercinin kanadından bize ne......ne yaparsan yap....
burada profesyonellikte özel noktalar her kesle paylaşılır....
adam güvercinim eğri pisledi eyvah ne yapmam lazım diye manşet veren ler var.... kimseyi rahaatsız etmiyor mu bu ?

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
gunumuzde usta cirak iliskisi kopuk kusculuk yasandigi icin yillarca kus besleyen arkadaslar dahi cok basit seyleri sora biliyor bizlerde elimizden geldigi kadar dilimizin dondugu kadar birseyler yazmiya calisiyoruz sayet sizde birseyler vermek istiyorsaniz formda cok konu var burda bu konuya harcayacagimiz vakiti o sorulara cevap versek inanin daha cok ise yariyacak tir bence
saygilarla

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
katarsis' Alıntı:
ya en basitinden, adam gelmiş, kuşun kanadını makaslayım mı diye burada konu açıyor ya.... bu kadar da olmaz ki... kardeşim senin güvercinin kanadından bize ne......ne yaparsan yap....
adam güvercinim eğri pisledi eyvah ne yapmam lazım diye manşet veren ler var.... kimseyi rahaatsız etmiyor mu bu ?

Yazınızın bu ikinci kısmına kısmende olsa katılıyorum.
Ama siz yeni başladıgınızda bunları sorarak ögrenmedinizmi onlarda ögrenmek istiyor.
Ha biz bu tür başlıkları elimizden geldigi kadarı ile filtrleyip size yansıtmıyoruz ama yetişemiyoruz o kadarda.
Filtrelemesek ne diceksiniz acaba.
Peki buna çözüm ne.
Sizin öneriniz ne?
Eleştirmek çok kolaydır ,sınıftan bahsedip,profesyonellikten bahsedip şikayet etmek çok kolaydır.
Ama önce kişi kendini eleştirmelidir bence ya ile başlayan yazınızda ne cümle başları büyük harf ne başka şeyler.
Bence profesyonellik tam da burda başlar.Sadece sizin için yazmıyorum üstünüze alınmayın lütfen.

Peki siz ne yaptınız bu işin seviyesini yükseltmek için profesyoneller olarak.
Güvercinin eve alıştırılması diye aranan bütün bilgileri içeren bir makale yazdınızmı ki çocuklar sormasın bantlayayımmı diye.

Yada güvercin hastalıkları üzerine deneyimlerinizi yazdınızmı ?Dışgıdan hangi koşullarda şüphelenecegimizi,sulu,katı dısgıların neden olabilecegini,hangi hastalıklara işaret oldugunu vs.

Siz profesyonellere çok iş düşüyor
Siz güzel işler yapınız seviyeli hoş konularda güzel tartışmalar yapınız kuşculugun gelişimi üzerine bizde söz elimizden geldigi kadar kusun kanadı bantlama gibi konuları bir bölümde toplayalım sizi rahatsız etmesin.

Küçük yaştaki üyeler nedense siteyi sıcak buluyorlar.

katarsis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serhan özdemir
Meslek
iç mimar
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ya allah aşına okur musnuz şunu !.........
benim başlığın bir altında.... ya yönetici arkadaşım verme bunları buraya bence.... sil gitsinnn

yaklaşık bir yıldır eslediğin erkek muhabbet kuşum var kuşum bize çok alışık konuşuyor.ancak son zamanlarda tüneğine sürtünmeye başlamıştı bende 3-4 aylık dişi bir kuş aldım ancak kuşum ne ona ne de başka kuşlara yaklaşmıyor kendisine de yaklaştırmıyor kaçıyor.eşine alışması için ne yapmalyım. ayrıca dişiyi öldürür mü diye de düşünmeden edemiyorum ne olur yardım edin.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
katarsis' Alıntı:
ya allah aşına okur musnuz şunu !.........
benim başlığın bir altında.... ya yönetici arkadaşım verme bunları buraya bence.... sil gitsinnn

yaklaşık bir yıldır eslediğin erkek muhabbet kuşum var kuşum bize çok alışık konuşuyor.ancak son zamanlarda tüneğine sürtünmeye başlamıştı bende 3-4 aylık dişi bir kuş aldım ancak kuşum ne ona ne de başka kuşlara yaklaşmıyor kendisine de yaklaştırmıyor kaçıyor.eşine alışması için ne yapmalyım. ayrıca dişiyi öldürür mü diye de düşünmeden edemiyorum ne olur yardım edin.
Serhan bey bu konudaki bu mesajda ne var Allah aşkına.
Bir bayan çok sevdigi muhabbet kuşunu eşlemeye çalısıyor yardım istiyor birbirlerine zarar vermelerini engellemeye çalısıyor ve ogrenmeye çalısıyor.
Muhabbet kusları bolumun ıcıne açmıs konuyu bundan neden rahatsız oluyorsunuz.
Okumayın muhabbet kusu bolumundekı konuları madem sizin ilginizi çekmiyor ve yardımcı olmak istemiyorsunuz.

katarsis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serhan özdemir
Meslek
iç mimar
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bakın size bir konu vereyim o halde....

mesela her kes atmacalarda yakınıyor, atmacaları teknik olarak kullanmak suretiyle bu sorunun halledilebileceği konusunda neden meraklılar fikir üretip hatta ekipler oluşturup deneyler yapmıyor, araştırmıyor

benim mesela bir muhafız atmaca yetiştirme projem var....

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
katarsis' Alıntı:

mesela her kes atmacalarda yakınıyor, atmacaları teknik olarak kullanmak suretiyle bu sorunun halledilebileceği konusunda neden meraklılar fikir üretip hatta ekipler oluşturup deneyler yapmıyor, araştırmıyor

Meslek: iç mimar, yer: Ankara?

Bu bilgiler doğru değil ! Ankara'da iki tane eniştem var ikiside mimar. Bir zahmet TC no olayını halledin biz sizin ne kimlikle görüş-öneri bölümüne konu açtığınızı bilelim beyefendi. Daha yazılarınızda "yaalı ballı" anlamsız kelimeler kullanıyorken bizden ne bekliyorsunuz. En azından sizin saçma bulduğunuz konuları açanlar bunları kullanmıyor. Kullananlar ise bir daha kullanmamaya özen gösteriyor, bizlerin ricasıyla. Fakat size bir yönetici arkadaşımız bu konuda bile rica ettiği halde siz "yaalı, ballı" konuşmaya devam ediyorsunuz, hemde yalan dolan kimlikle. Sizi şahsen ciddiye hiç ama hiç almıyorum. Söyledikleriniz doğru, bende aynılarını düşünüyorum, bizim elimizden gelen bu. Bu yazdıklarınızı başkası yazmış olsa elimden geleni yapmaya fazlasıyla özen gösterirdim, nitekim siz Ankara'da olmuşken bu tür konuları eleştiriyor olmanıza reğmen 64 iletinizin hiçbirisi kaale alınacak birşey değilken buradaki 20000'e yakın üyeye sitemkar davranmanız gayet anormal geldi bana.

k.murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat ÖZYANAR
Meslek
esnaf
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
katarsis' Alıntı:

serhan bey biraz acarmısınız konuyu benim de bi projem var bakalım aynı taktigimi kullanmışız?

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selam serhan bey.oncelıkle yazdıgınız yazının hıc dogru olmadıgını dusunuyorum.kus bılgısıne 10 uzerınden puan verırsek sız belkı 10a yakın bır bılgıye sahıp oldugunuzdan bazı basıt sorular sıze sacma gelebılıyor.ama o arkadaslar yenı baslayan sahıslar.daha pek cok seyı bılmıyolar ve samımı bır sekılde soruyolar.ne varkı bunda.bakın sıze bır ornek vereyım.bıraz kaba olacak ama ben askerde acemı bırlıgıne teslım oldum.bıkac gun gecdı bazı kagıtlar ımzalatdılar.burda elımı prıze sokmıyacam,arkadasıma sılah dogrultmıycam,sabunluyken yerlere basmıycam falan yazıyor.dedım kendı kendıme bu ne sacma sapan sey.zaten kımse elını prıze sokmazkı aradan bıraz zaman gecdı baska bolukden bırı elını prıze sokuyor ve elektrık carpıyor.bır baska ornekde ıse komutan seyyar tuvalet kurdurdu cok affedersınız ama buyuk abdest nasıl yapılır onu anlatıyor.hemde cıddı bır sekılde.ben onada sızın gıbı guldum bu ne sacmalık dedım.aradan bıraz zaman gecınce hayatında wc gormemıs ınsanlar oldugunu anladım.anlatmak ıstedıgın sey sıze sacma gelen sey o soruyu soran ıcın ogrenılmesı gereklı bır sorun olabılıyor.bız bıldıgımız ıcın bole sacma sapan sorumu olur desekde gercekde o soruyu bılmeyen bınlerce ınsan oldugunu unutmamak gerekır.bellımı olur yarın sızınde bır soru sormanız gerekebılır ve bu sorunun cevabını bılen arkadaslarda okuyabılırler.ya bole sorumu olur ne sacma dememelerı ıcın herkezı anlayısla karsılamak gerek

Sipikopat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Halil Öner
Meslek
Öğrenci Muhasebeci Adayı :)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Murat kardeşime katılıyorum bilmemek ayıp değil sorup öğrenememek ayıp hertürlü soru sorulabilir burası sosyal bir site herkezin takılabileceği bir yer ama aynı soru 2 kez sorulmuşsa tabiki abest kaçabilir görüntü kirliliği yapabilir yönetici arkadaşlarda bunları ellerinden geldiği kadar düzeltiyorlar uyarıyorlar.

Eğer size soru basit geliyorsa o konuya tıklamadan geçebilirsiniz ve rahatsızlıkta duymamış olursunuz.

Ama hayır ben rahatsız oluyorum diyorsanız bu siteden daha iyisini bulabilirmisiniz bilmiyorum.

Herkez anasının karnında öğrenmiyor güvercin beslemeyi deneyip görerek hatalar yaparak öğreniliyor bu arkadaşlarımızda hata yapmadan öğrenmek istiyor ve en ufak soruları bile sorabiliryor ilk güvercin beslediğiniz zamanı hayal edip yeni baslıyan arkadaşlara hak verin.

Anlayışınız için şimdiden Teşekkür Ederim.

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
BU KONUYU AÇANI DA ONA KISMEN DESTEK VERENLERİ DE KINIYORUM.GUVERCİNİMİN KANADINI MAKSALA KESEYİM Mİ DİYE SORAMAZ MI İŞE YENİ BASLAYAN BİRİ.SEN GELMİŞSİN 38 YAŞINA BELKİ 20SENEDİR KUŞ BEKLİYOSUN.NASIL OLUR DA BİZİM GİBİ YENİ BAŞLAMIŞ YA DA BAŞLAYACAK OLANLARLA DALGA GEÇERSİN.
ADAMIN SORACAGI YER YOK Kİ BURAYA ÜYE OLMUŞ.HEM BİŞEYLER OGRENSİN HEM DOSTLUK KURSUN DİYE.YÖNETİCİLERİN BİLE BU KONUDA SANA KISMEN KATILMASINI GERÇEKTEN ANLAYAMIYORUM.BEN KUSUN KANADININ BAGLANMASININ MI YOKSA KESİLMESİNİN Mİ İYİ OLDUGUNU BİLMİYORUM NOLCAK YANİ BEN SENDEN KÜLTÜRSÜZMÜYÜM.BEN GAZİ İNGİLİZCE TIP ÖĞRENCİSİYİM.ADAM OLAYDIN DA BENİM KADAR PUAN ALAYDIN KÜLTÜRSÜZ.BÖYLE Mİ DİYEYİM YANİ.İÇ MİMAR DİYE BAŞKALARINI ALT TABAKADAN GORUSUYOSUN OLM SEN KİMSİN Kİ ÖNCE BUNA BAK??????

BANA HER TÜRLÜ KONUDA VE SORUNDA YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.38 YAŞINDA GÖRÜNEN BİRİNE BU TARZ KONUŞTUGUM İÇİN SADECE SİZLERDEN ÖZÜR DİLEREYEK BİTİRİYORUM KONUŞMAMI.

SAYGILAR

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
brtysl' Alıntı:
BU KONUYU AÇANI DA ONA KISMEN DESTEK VERENLERİ DE KINIYORUM.GUVERCİNİMİN KANADINI MAKSALA KESEYİM Mİ DİYE SORAMAZ MI İŞE YENİ BASLAYAN BİRİ.SEN GELMİŞSİN 38 YAŞINA BELKİ 20SENEDİR KUŞ BEKLİYOSUN.NASIL OLUR DA BİZİM GİBİ YENİ BAŞLAMIŞ YA DA BAŞLAYACAK OLANLARLA DALGA GEÇERSİN.
ADAMIN SORACAGI YER YOK Kİ BURAYA ÜYE OLMUŞ.HEM BİŞEYLER OGRENSİN HEM DOSTLUK KURSUN DİYE.YÖNETİCİLERİN BİLE BU KONUDA SANA KISMEN KATILMASINI GERÇEKTEN ANLAYAMIYORUM.BEN KUSUN KANADININ BAGLANMASININ MI YOKSA KESİLMESİNİN Mİ İYİ OLDUGUNU BİLMİYORUM NOLCAK YANİ BEN SENDEN KÜLTÜRSÜZMÜYÜM.BEN GAZİ İNGİLİZCE TIP ÖĞRENCİSİYİM.ADAM OLAYDIN DA BENİM KADAR PUAN ALAYDIN KÜLTÜRSÜZ.BÖYLE Mİ DİYEYİM YANİ.İÇ MİMAR DİYE BAŞKALARINI ALT TABAKADAN GORUSUYOSUN OLM SEN KİMSİN Kİ ÖNCE BUNA BAK??????

BANA HER TÜRLÜ KONUDA VE SORUNDA YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.38 YAŞINDA GÖRÜNEN BİRİNE BU TARZ KONUŞTUGUM İÇİN SADECE SİZLERDEN ÖZÜR DİLEREYEK BİTİRİYORUM KONUŞMAMI.

SAYGILAR
siz konuyu anlasilan cok hizliokumus ve bir hisimlada yazmiya baslamisiniz kimsenin destegi hak verdigi yok herkez kendince uslubunca cevap yaziyor sizde yazabilirsiniz ama uzlubunuza dikkat ederek lutven . sebep ne olursa olsun herkez yazdigindan mesuldur sizde
saygilarla

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
katarsis' Alıntı:
ya arkadaşlar, yazının başlığından her şey anlaşılıyor.
Burada konu girişi olarak yazılanlara bakıyorum boş gezenin boş kalfası tabiri caizse. Fakat işin ilginç tarafı hangi biriniz benim gibi bunu eleştirdiniz , buna dikkat çektiniz, hadi bakalım cevap verin ?
Çünkü bu gereksizliğin katığı da 2. adımda siz oluyorsunuz, yani bunu eleştirmeyenler.
Yazılanlar, manşetten verilenler tamamıyla gereksiz, faydasız, luzumsuz, sıkıcı hatta kuş merakından soğutucu, okunduğunda gereksizlik duygusu yaratan garip gureba olaylar....

Selamlar değerli dostum , eleştirel tavrınıza ve bakış açınıza saygı duyuyorum , bu arad açılan kimi konu başlıkları evet bazen bana da tebessüüm ettiriyor , örnek'' kuşum çok tüylü'' gibi , ancak bu arkadaşlarda birşekilde güvercin besliyor veya meraklı, yada özeniyor yada sırf laf olsun diye bir konu olsun diyede başlık atan konu açanlarda olabilir .
Bu konularda size katılabilirim ..
Lakin sitemizde çok çok fazlaca kuş merakını yeni kazanan genç arkadaşlar var, evet çok fazla var , ve belli ihtiyaçları var, çabuk öğrenmek istiyorlar, her konuyu soruyorlar , saçma geldiği de oluyor bana bu bazı sorularının .. Genç insanlar çoğu , bilenler yada fikri olanlarda belli katkılar sağlıyor, yada bezen benim hiç ilgimi çekmiyor konu yu okuyup geçiyorum , ama nezaman geçiyorum, başlığın ciddiyetsiz olduğunu düşündüğümde .. Yada ukala olduğunu düşündüğümde, ..
Yada bana göre niyetle ilgili bir fesatlık algıladığımda kendimce .. Bazen bu konulara dahi bir defa ya mahsus cevap lar verdiğimde oluyor , yine yapıcı bir uslupla tabi kabul görüyor yada görmüyor orası göreceli ..
Bu tarz durumları sace gençlerde yaratmıyor oysaki, bazende kocaman adamlar kendince belli mesafeler aşmış olduğuna inanan insanlar da ..
Elbetteki çoğumuzun beklentisi içeriği daha iyi olan daha konunun özüne atıfta bulunan paylaşımlar tecrübeler yoğunluk kazansın ,..
Aramızda bazı çok kıymetli kuşçu dostlarımızda yok değil kimisi iyi işler için çabada harcıyor , sadece uzaktan izleyen önemli insanlar olduğunuda biliyorum ben .. Hepimiz bir adım daha ötesi için istekliyiz .. Ve taleplerimiz temennilerimiz bu yönde ..

Tek bıçakta kestirip atmakta bir yöntemse ! ,.. Bilmiyorum , .. Anladığım kadarı ile kastınız da bu değil , belki öfkeli, ama iyi niyetli olduğunuzu tahmin ediyorum .. Burada tüm eleştirel yaklaşımlar açığız ,saygı sevgi ve medenice hertürlü ..
Hazımsızlık yada hamlık yapanlar olabilir zaman zaman, onlara da belli ölçüde saygılıyız ( bu cümleden kastım sizdeğilsiniz , açmış olduğunuz başlığa tek cepheden bakıp direk olarak ''Gadr'' almak isteyen ler olabilir bilinçli yad bilinçsiz cede olsa )
Sizin fikirleriniz olabilir , bizlere katkısağlamak isterseniz seve seve sizi takip ederiz , ama !! .. İki cümle ile bütün bir site içeriğini helak etme anlayışı içinde iseniz onada karşıyız ..
Anlatın dinleyelim , öğrenelim::)) , bilgimiz görgümüz artsın , gerçektende ...
Daha içerikli konuşun aklımızda şüpheler sorular dolaşmasın .. Beğenilmekte beğenilmemekte var mutlaka , sizin beğenmediğiniz çok şeyi bizde beğenmiyoruz bazen, yukarıdada anlatmaya çabaladım dilim döndüğünce , ve sizin kısa ca açtığınız başlığa bakarak anlaya bildiğim kadarı ile ..
Burası asla bir ''Profesyoneller , Elitler'' kulübü değil , ben öyle biliyorum ..
Herkez üye olabiliyor herkez fikir suna biliyor , herkez konuşabiliyor yani ,....
Kalite konusunda seçici lik yapmak güzel ... Beğeninize hitap eden, aklınıza yatan konularda sizi etkileyen konularda belki daha aktif olabilirsiniz, ilginizi çekmeyen veya anlamsız bulduğunuz konuları yok faz edin , ilgi göstermeyin belkide ..
İyi niyetle yapacağınız kaliteli paylaşımlara açığız, hep bekliyoruz , hemde herkezden bekliyoruz .. Önyargısız ve açık kalplilikle bunları size ifade etmeye çalıştım acizane ..
Güzellikleri paylaşalım ve konuşalım .. Bir birimizi anlamaya çalışalım , açık olalım , dediğim gibi , her seviyede insanlarız burada , en azından anlatmaya çalıştığımızı çoğunluk kavraya bilsin .. SelamlarŞEREF