Neler Yeni

Baskalarım

Melih-35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
melih barın
Meslek
tornacı
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
bango

Ekli dosyalar

scutaro

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan Yalçın
Meslek
Serbest
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım

Maşallah kuşlarınız güzeller ama Bango değil Baska cinsidir, aşağıdaki ise Hünkari. Tabanda ızgara kullanmanızı tavsiye ederim, yerde bir hayli pislik birikmiş temizlik şart.

Melih-35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
melih barın
Meslek
tornacı
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
bango
Re: Dolu Kanat Bangolarım.

Ustam yorum için saol önerin içinde en sondaki fotorafti kusların hünkari oldugunu biliyorum ama açıklama yazmadım altına siyahlarada bizim burada herkes bango diyolar öncedende bakmısıtm googleden sen diyincede baktım dolu kanat bango yazınca bunlarında fotoları cıkıyor bu yüzden bango bölümüne atım bende önceden bunların sazlıları vardı kanat ucları beyaz kafaları beyaz olanları vardı 1-2 senedir bunlar cıktı sadece kafası kesme beyaz olarak dolu kanat bango diye geciyor isimleri bunlarda benim bildiklerim ustam.

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta

Canım kardeşim darılmana hiç gerek yok sizin yöresel tabiriniz dolu kanat bango geçebilir ama İstanbul ve Trakya şivesine göre akbaş siyah baska kanatlarında saz var ise 1-0 veyahut 1-1 veyada 1-2 denilir selamlarımı iletirim.

Melih-35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
melih barın
Meslek
tornacı
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
bango

Darılcak bişey yok zaten ahmet usta bu sayfalar sayesinde bilgi edincez bilgilerimizi tazelicez yanlıs bildiklerimizi düzeltcez dedigin gibi sive farkı yöre farkı il farklılıkları bildimiz gibi isim degişklikleri göstere bilir. Örn: İstanbulda simit dersiniz İzmirde gevrek deriz . Saygılar ahmet ustam

adige55

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ensar haktan
Meslek
callcenter
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Baska
Diğer Irklarım
Yok

s.aleykum baskacıyım kendi yavrum hastalandı halsızlık var 10 gundur boyle ılac kullandım fayda etmedı yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek konusunda hangı ılacı kullanayım

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta

Canım kardeşim kuşlarının rahatsızlığını açık seçik yazar isen birsürü kuş dostu arkadaşım,kardeşim konuna ilgi gösterip konuna ilgi gösterip yazacaklardır dur bir akşam olsun evlerine gelip kuşlarının yem ve sularını verip elini yüzünü yıkayıp yemeğini yesinler sana cevap vereceklerdir sende rahatsızlığı etraflıca düşün birde mümkünse resimle adıge nikiyle yazdığına göre kafkas kökenlisin herhalde selamlarımla.