Neler Yeni

Antene Çarpma

siverekli hoca

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet akkoyun
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
mrb arkadaşlar. tüm konulara baktım sorunuma çözüm bulamadım.
bol paçalı bol taklalı kuşum antene çarptı 3 ay önce. şu an tıpkı sallabaş olmuş bir kuş gibi dengesiz. boynunu pek döndürmüyor ama uçtuğunda takla atıp dengesiz düşüyor. onca zamandır boynuna masaj yapıyorum iyileşmedi. böyle bir vakaya rastladınız mı?. neler yapılabilir. yardımcı olursanız minnet duyarım. selametle...

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
siverekli hoca' Alıntı:
mrb arkadaşlar. tüm konulara baktım sorunuma çözüm bulamadım.
bol paçalı bol taklalı kuşum antene çarptı 3 ay önce. şu an tıpkı sallabaş olmuş bir kuş gibi dengesiz. boynunu pek döndürmüyor ama uçtuğunda takla atıp dengesiz düşüyor. onca zamandır boynuna masaj yapıyorum iyileşmedi. böyle bir vakaya rastladınız mı?. neler yapılabilir. yardımcı olursanız minnet duyarım. selametle...
S A AHMET KARDESİM GEÇMİŞ OLSUN SİZİN ADINIZA ÇOK ÜZÜLDÜM NETİCEDE HAYVAN DERDİNİ ANLATAMIYOR AMA BİRAZ GEÇ KALMISSINIZ YİNEDE EGER VAR İSE BİR VETERİNERE GÖTÜRMENİZİ TAVSİYE EDERİM SİZE DAHA BİLGİLENDİRİCİ VEDE TEDAVİ EDİCİ BİR YOL VE İLAC TAVSİYE EDBİLİRLER TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN

SAYGILAR

kelebekci34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet çelik
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
büyük ihtimal çarpma neticesinde kafa-boyun kısmı darbe almış ve hasar görmüştür. Benimde şahinden kaçarken ağaca çarpan veya dönerken çatıya düşen kuşlarım oldu ama hiç birinde böyle kalıcı hasar olmamıştı. Tedavisi nedir bilmiyorum ama belki zamanla iyileşir. Siz iyileşene kadar o kuşu uçurmayınki daha fazla zarar görmesin.

siverekli hoca

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet akkoyun
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için tşkkr ederim. galiba bu kuş için yapılacak başka bişey yok. selametle kalın....