Neler Yeni

ank'dan satılık malatyalar+resim

malatyali44040

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
abdullah koç
Meslek
muhasebe
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardes evt kendıme gore haklıyım dığerlerıne gorede haklıyım.ben ilk seferde gondereceğim kusu 2 sefere benden yıne aynı fiyata kus ısteyecek sonra yok dıyeceğim once gonderdın ayağı olacak aynı zamanda ben malatyada tanesını burdan ıstedığım fıyata cok rahat kus verıyorum.malatya pıyasasına verdığımın asağısına verdıkten sonra ne anlamı kalıyor.burda verdığım fiyata dısarıyada verıyorum bazı arkadaslar yok sukadar yok bukadar dıyor malatyalılar ya dedikleri fiyata yollayabılıyorlarsa tanıta bılıyorlarsa kardes ben hıc bır sey demıyorum ama yaptığın iş sarfettığın emeğin karsılığını azda olsa gormek gerekıyor haksızzam soyleyın kardes.benım kusların hemen hepsi 100 km lik uzaklıktaki koyde 300 den fazla kusum var her verdığım kus için o yolu gıdıp gelıyorum bunları falan hıc hesaba katmadan soyluyorum kusların fiyatını sonrada arkadaslardan busekılde soylentıler cıkıyor.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
amacım kesinlikle üzmek yada kişi veya kişileri eleştirmek değil kümesimde ilk önceleri oyunlu kuşlar vardı.çevremde okadar çok besleyen varki ne hikmetse kuşlarım diğerlerinin yanına gidiyor ve almaya gittiğimdede kendi özmü öz kuşuma benim diye sahip çıkıyorlardı.yavru işte bir şekilde pırıltı ile indiriyorlardı.aradan bayağı bir seneler geçti vs.atmacalar bir çok defa çok sevdiğim kuşlarımı aldılar atta ağladığımda oldu ve süs kuşu beslemeye karar verdim.yalnış anlaşılmasın süs derken malatyaları kasdetmiyorum ama görüntüleri ve bol paçaları itibariyle onlarda çok benziyor.demkeş ve malatyadan olma melez yavrularım bayağı bir bol paçalılar.amacım kesinlikle para değil eğer öyle olsa idi 1 çift buharaya yada orjinal 1 çift malatya ya koca kümesi devretmezdim.100 ytl paha biçtim neden acaba 75ytl+25 yol ücreti=oldumu 100 nedenmiş bendeki orjinal dişiye orjinal bir erkek almak için semih kardeşim senin dediğin gibi emek önemlidir azmı elimle kuşların ....attım terledim peşlerinde koştum vs neden sendeki erkeği alamak için emeğimle karşılansın istedim aslında malatyalar ücret konusunda paha biçilemez ama malatya dışınada çıkmaları ve tanınmaları için üretici ve besleyicilerin özellikle ellerinde fazla var ise biraz fedakarlık yapmalarını tüm kuşcular adına rica ederiz. halen elimde çok kaliteli ve damarlı oyun kuşlarım var.ankaranın %90-95'i oyun kuşu besler süs besleyenler çok nadirdir.o yüzdende çok kaliteli malatyada olsa ank para tmiyor hatta kimse kümesine bile sokmuyor.ben aylardır arıyorum ama halen bulamadığım gibi alamadımda ayrıca bedavada istemiyorum.olanlarda çok para istiyor yada takas etmiyorlar.kimsenin kümesine gidipde kuş isteme gibi bir huymda yok.tek amacım orjinal dişiyi melez yavrulardan kurtarmak amacım duygu sömürüsü değil ama para olmayınca olmuyor işte malum herkez ev geçindiriyor ben zevk ve hobi için besliyorum bu işin ticaretini yapmadığım gibi daha hayatımda 1 adet kuş satmışlığımda yoktur.malatyaları çok seviyorum imkanım olsa malatyaya gider gözümle bakar beğenir alırım.elimde 1 çift orjinal malatya olsa kümesi komple boşaltacağım sadece onlara hizmet edeceğim ama erkek yok yok yok kıymetini bilin arkadaşlar malatyaların bırakın vermeyin kendi dallarında kalsınlar onlar orada daha huzurlu kıymetini bilmeyen kişilerin eline geçmesin varsın vermeyin ama onlara iyi bakın bizde burada öylesine oyalanalım kuşcuyuz diye geçinip gidelim.her kim ve kimleri üzdüysem çok özür dilerim.bükemediğin eli öpeceksin .inşallh bir gün bir yerden tesadüf eseri belki bir çift malatya yada erkeği işte ozaman hayalime ve rüyama kavuşurum neyse herkeze bo yavrular.saygılarımla İBRAHİM

malatyalıcem44

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Kavukcu
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Semih abi ben Malatya da bile 50 ytl den aşağı kuş bulmak zor. dedim bir yanlış anlaşılma olmuş kuşlar babamın değil bizzat benimdir ve bazı nedenlerden dolayı babam bakmaktadır çünkü kendiside kuşçudur ve bildiğim herşeyi ondan öğrendim şimdiye kadar 3 kere dışarı kuş yolladım ve gerçekten söylediğiniz gibi kırk takla attırıyor terminalde kuşları almak için ama bazı durumlar varki ben 100 tane kuşun kargoyla yollandığını ve hepsininde sağ bir şekilde alındığına şahit oldum ve zaten bazı otobüs firmaların bagaj prosedürüne göre Bagajın içerisinde:

Kırılabilir eşya ve bozulabilir madde, Akıcı ve kokucu madde, büyük ebatlı parça, Elektronik cihaz, Müzik aleti, İlaç, Değerli eşya (para, mücevherat, ticari ve kıymetli doküman, pasaport, kimlik vb.) Tehlikeli madde (ateşli silah, mermi, yanıcı, kimyasal nitelikli madde. Vb.)
Gibi eşyaların taşınması ve kaybı durumunda; maddi ve manevi zararından firmamız sorumlu değildir. yani taşınamaz denmektedir.

ama ayrıca hayvanlar için Otobüs içerisinde evcil hayvan taşınması, Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 50-b maddesi gereği yasaktır. Bagajda taşınması istenen evcil hayvanlar ancak özel kafeslerinde gerekli tedbirler alınarak taşınabilir.Kafesi olmayan evcil hayvanlar bagaja kabul edilmez. Evcil hayvanın zarar görebileceğine veya yolcuyu rahatsız edeceğine kanaat getirilirse evcil hayvanın taşınması sözkonusu değildir.
Bagajda taşınacak evcil hayvanların başına gelebilecek her türlü sorumluluk yolcuya aittir. Gerçekten dışardan görüldüğü gibi kolay birşey değil ama biraz tanıdık yardımıyla ancak öyle kolay olabilir ama yinede ben çoğu kez şahit oldum bizzat kendimde yolladım

Saygılarımla.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
1 çift beyaz ve 1 çift gök ala yani 4 tanesi'de SATILMIŞTIR ilgilerinize teşekkür ederim

malatyali44040

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
abdullah koç
Meslek
muhasebe
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ok fiyat konusunda yanlıs anlasılma olmussa ozur dılerız.valla cem kardesım hangı kargo bu sekıl hayvan tasımacılığı yapıyorsa bıran once oğrende benı bu cıleden kurtar.artık garajdakı joforlerlen bırbırımızı yıyecek olduk.benım ıcın cok buyuk bır ıylık yapmıs olursan hangı kargoysa onunlan ıs yapayım hem kusu alan kısılerın ıcı rahat olur hemde bızım ıcın ıyı olur.saygılarımlan