Neler Yeni

Ankaranın meşhurları

sskukavvw

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
burak özen
Meslek
fabrika işçisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ömer beye katılıyorum
herkese saygılar
hayırlı bayramlar

A

Anonymous

s.a beyler kurtulun artık şu ukalalıkdan yaww alp 66 sen her konuda bilirkişilik taslıyorsun kardeşim sen nasıl ankaralısın sana acık adres verdim gitsene mamağa kemal ağanın yanına git sohbetet kuşlara bak kıcındamı başındamı beyaz var bir bak yaww her yerde muhalefetsin sen yaaa yokk reklammış yok piyasaymış senin sorunun bence çok büyük ankarada yaşıyorsun dünyadan haberin yok

tüm gercek kuşculara selamolsun

SAYGILAR

sskukavvw

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
burak özen
Meslek
fabrika işçisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bizden de tüm gerçek kuşçulara inananlara aleykümeselam olsun
allah razı olsun
allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun

saygılar

alp66

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Alparslan Yalçın
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tunc_54' Alıntı:
s.a beyler kurtulun artık şu ukalalıkdan yaww alp 66 sen her konuda bilirkişilik taslıyorsun kardeşim sen nasıl ankaralısın sana acık adres verdim gitsene mamağa kemal ağanın yanına git sohbetet kuşlara bak kıcındamı başındamı beyaz var bir bak yaww her yerde muhalefetsin sen yaaa yokk reklammış yok piyasaymış senin sorunun bence çok büyük ankarada yaşıyorsun dünyadan haberin yok

tüm gercek kuşculara selamolsun

SAYGILAR
yawwwwwwwwww arkadaşım bu kuşlar hakkında bilirkişilik taslayan senden başkası değil, yok başı beyaz yok kıçı beyaz ,yok 3 kişide var yok bende var ,yok kırığı kupa aldı diyende sensin, ayrıca oyun kuşunda sorun senin gibilerin aralarında yaptıkları gerçeğe dayanmayan sohbetler, sen bu işin dedikodusunu yaparsın adınada sohbet dersin, ben kuş uçururum. Ben kimsenin kapısına karı gibi çay içip dedikodu yapmaya gitmem, yanlızca kuş izlemeye giderim . Benim sorunum senin gibiler yani ufacık ama senin sorunun gerçekten çok çok büyük, Ankarada yaşamamana rağmen dünyadan haberin var, ankaradan haberin var, burda parası olan kuşçu kalmadığı için ankaranın en iyi kuşlarını basıp parayı da almışsın,üstelikte yanlızca 10 dakikanı ankarada geçirdiğin halde bizim kuşların bilirkişisi olmuşsun(Senin birkaç sene ankarada yaşamış halini görmek istemem, milletin kümesindeki kuşlar hakkında da yorum yapmaya başlarsın eminim) Kardeşim benden sana dost tavsiyesi , anladığım kadarıyla bazı abilerimiz sana lafla pardon sohbetle kuş satmışlar bak kimse senin gibi laf salatasıyla pardon sohbetle para verip kuş almaz(helede msn den sohbetle), eğer para veriyorsa gözüyle görmek ister. O yüzden sen üslubunu ve izlediğin taktiği değiştir kuş uçur izlet ondan sonra piyasa yapmaya çalış, belki birkaç kuş oynatır satarsan yediğin kazığı pardon verdiğin parayı çıkarırsın. Satamazsan beni çağır (dedikoduya değil kuş izlemeye) beğenirsem istediğin paraya alırım kuşu .Ayrıca bu konuda bir düşün bir sürü insan yorum yazıyorda neden sadece iki isime muhalefet ediyorum, muhalefet istemiyorsanız sizde ufak atın be kardeşim aramızda civcivlerde olabilir, onlarda yesin...

A

Anonymous

alp66 uslubuna ve konuşma şekline dikkat et unutma sen memursun baksana hakımda nelerde biliyormuşsun
senin bir sorunun var sorunda değil derdin büyük kuşlara para verdim aldım oynazsa derdetme sana hediyem olur
aile terbiyesi almış bir insan karşısındaki erkeğe çay içip karı gibi dedikodu yaptı diyorsa ben ondan şüpe ederim şu siteyi bir dolaş yazdıklarını oku inan sen bile şaşırırsın neler yazdığına kendini öyle bir dibe vurmuşsunki kimse seni cıkaramaz ordan.sonra senin memleket nere yaww profilinde yazmıyor ? ben adam gibi adam olan her kezden görmedende kuş alırım kuş satmaya gelince şükür kuş parasına ihtiyacım yok haa ucurmaya gelince ben çok ucurdum istanbuldanda tr değişik ilerindende seyredildi istanbul ve sakaryada 2 kuşum kupaya ucuyor bu konudada sizi aydınlatayım. siz anlatın biz dinleriz sizi ama şunu unutmayın ankarada içdiğimiz çaydan haberin olduğuna göre istihbaratın sağlam demek o halde saim ağanın özlerinin kimde olduğunuda bilirsin.

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sen ne laf anlamaz adammissin tunc 54.Sana güzel bir uslupla söyledik anlamadin kizdik lafimizi kestiler ,kurban elinde iyi kusun varsa ucur eger yoksa susta adam desinler yeter artik dün geldin pireydin simdi kanlandin bitmi oldun,milletin bezini carsaf yapma kendine.Bulundugun mekanda kuslarini bileni birak,seni taniyan bile yok kimsin nesin alti üstü cebine iki kurus koyupta kaziklananlardanmisin nesin gözüm deger kazanmak istiyorsan reklam yapma kimsenin isine baskalarini yaltakci yaparak karisma bizim orda sen ve senin gibilere 3 kurusluk kuscu derler varsa kusun kusundan bahset birak mamaktaki o insani onca zamandir kuscuymussun benim diyebilecegin hic kusun olmadiysa bu zamana kadar yaptigin emekleri kaldir at ve sana son sözüm tunc 54 kimseye neyin ne oldugunu bilmeden laf söyleme haddini bil.Ac gözünüde millete ne kuslar var gör,gercek ukalada sensin ayrica.

Not : BU YAZDIKLARIMI SILMEYINDE MESAJ ULASMAK ISTEDIGI YERE ULASSIN.......

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Tahir Kemal Bozoglu' Alıntı:
Sen ne laf anlamaz adammissin tunc 54.Sana güzel bir uslupla söyledik anlamadin kizdik lafimizi kestiler ,kurban elinde iyi kusun varsa ucur eger yoksa susta adam desinler yeter artik dün geldin pireydin simdi kanlandin bitmi oldun,milletin bezini carsaf yapma kendine.Bulundugun mekanda kuslarini bileni birak,seni taniyan bile yok kimsin nesin alti üstü cebine iki kurus koyupta kaziklananlardanmisin nesin gözüm deger kazanmak istiyorsan reklam yapma kimsenin isine baskalarini yaltakci yaparak karisma bizim orda sen ve senin gibilere 3 kurusluk kuscu derler varsa kusun kusundan bahset birak mamaktaki o insani onca zamandir kuscuymussun benim diyebilecegin hic kusun olmadiysa bu zamana kadar yaptigin emekleri kaldir at ve sana son sözüm tunc 54 kimseye neyin ne oldugunu bilmeden laf söyleme haddini bil.Ac gözünüde millete ne kuslar var gör,gercek ukalada sensin ayrica.

Not : BU YAZDIKLARIMI SILMEYINDE MESAJ ULASMAK ISTEDIGI YERE ULASSIN.......

Sayın Tahir Kemal BOZOĞLU size bu konuda birşey söylenildiğini sanmıyorum ben. Sanırım bu konuda artık bir gruplaşma olmaya başladı. Boş yere tartışmalar çıktı. Siz konu başlığına uygun mesajlar yazmayı bırakın herşeyi işin içine katıp birde üstüne üstün gruplaşma kurarak olayı kişiselleştirme amacı içindesiniz. Lütfen abilerim bu gibi şeylerden uzak duralım...

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
olay iyice çığrından çıktı ama.kendinize yakışmayacak şekilde davranıyorsunuz sayın abilerim.bu şekilde davrandıkca milletin gözünde değeriniz azalıyo küçülüyosunuz haberiniz yok.

genç kardeşlerimiz buraya bilgi edinmeye giriyor kavga dinlemeye değil.

A

Anonymous

s.a yaw tahir kemal siz gercekden çok basitsiniz yaw kardeşim sen ne hazımsız insansın seninle muhatap olan sana laf atan birimi var burada kardeşim terbiyeli ol kimin kime adam diyeceğine ve kimin nasıl adam olduğuna burdaki arkadaşlar yazıları okuyup zaten karar vermişdir kim kimi isterse kazıklar sizin içiniz rahat olsun ben sizin yerinizde olsam susarım ve sitedeki insanlara huzur veririm bizim oradada senin gibi yazanlara ne denir biliyormusun biliyorsundur ben bu arada sakaryalıyım bak sana acıkca söylim adam ol saygılı ol ağzından cıkana dikkat et karşındakini sen tanı tanımıyorsan tanımam diyorsan sen bilirsin ?

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Bakın abilerim yeteri kadar uyardığımızı düşünüyorum.
Bundan sonra uyarı şeklimiz farklı olucak.
Ben lütfen demekten yoruldum siz hala devam ediyorsunuz.

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostlarım tunç-alp-kemal..sizlere gösterilen müğsammanın farkındasınız sanırım bakalım olay nereye gidecek diye seyrediyoruz..ama sşzlerde hakvereceksiniz ki iyi yerlere gitmiyor..amacımız paylaşımdır , birbirimizi kırarak bir birimizden uzaklaşarak ortak paydada birbirimizin eksiklerini tamamlayarak sohbetler yapmak tır..haklı haksız konusu yapmak benim haddim değil fakat tarzı uygun yada uygun olmayanı ayırt etmek üzerime vazifedir..sizlere son ikaz demek bile beni incitiyor..lütfen bu konu hakkında birbirinize laf söylemekten vazgeçin...güzel sohbetler dileği ile saygılar ...

alp66

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Alparslan Yalçın
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sevgili bu forumu takip eden kuşçu arkadaşlar ve site yönetimi;
Bakın bu konuda çok şeyler yazıp çizdik, yazdıklarımızı begenenler oldu hoşuna gitmeyenler oldu işine gelmeyenler oldu.Bu konu hakkında site yönetimi kendi gözlemlerini yazmış benimde kendime göre gözlemlediğim diğer arkadaşların gözünden kaçmış olabilecek şeyler var kısaca;
ben ankarada kemal agadan kuş aldıgını ve bu kusların türkıyenın en ıyı kusları oldugunu ve kendısınden harıc 3 kısıde daha oldugunu iddia eden Tunc rumuzlu arkadasla tartısmaya gırdık, o iddia ettı ben yalanladım(yalanlama gerekcem bu sekılde kuslar olmadıgı degıl, arkadasın bahsettıgı ölcude yanı turkıyenın en ıyısı ve yanlızca 3 kısıde oldugu konularıdır) daha sonra Tunc uslubunu benım direk kuslarıma veya kusculuguma degılde sahsıyetıme yönelttı ve üzülerek söyluyorum sıte yonetımınden bırı benım dırek sahsıyetıme yazılan bu yazıların altına tesekkur koydu. Ben aynı uslupla cevap verınce ıse ya susuldu yada yazım degıstırıldı.Yanı bana gore sıte yonetımı bahsettıgımız guruplasmaya malesef ortak oldu, ayrıca telaffuz dahı edılemeyen ss....... dıye devam eden rumuzlu arkadas benım ısrarıma ragmen rumuzunun ne anlama geldıgını(belkıde küfürdür nerden bellı) acıklamadı, ayrıca ss...... nın sıteye kayıt olur olmaz dırek olarak benım sahsıyetımı suclayan yazılarla bana saldırması tuhaf degılmı, sıte yonetımı buna neden dıkkat etmedı? (bu rumuzun tunc un ta kendısı oldugu veya bu sahıs tarafından yonlendırıldıgı görulemıyormu acaba) Her neyse daha yazılacak soylenecek cok seyler var ama ben artık bu konuda yazmıyorum,cevap vermıyorum baska konularda gorusuruz ınsallah, ama bende bırgun 'bende rahmetlı padısah Yavuz Sultan Selım den gelme kuslar var, Sakaryada falancadan aldım,tr de sadece 2 kısıde var, uzaydan atıp 1500 taklayla gerı uzaya gıdıyo, şu benım msn adresım merak edenler bana ulassın bılgı vereyım' dıye bır yazı yazarsam kımse yadırgamasın ve kımse bana muhalefet etmesın.
Saygılar

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Görüsülmesi gereken ne varsa görüsülüp konu bizden yana cözülmüstür,gereken yapilmistir yani onun icin fazla uzatmaya ve kirici olmaya gerek yok herkez kendini ve haddini bilsin...

Konu kapanmistir bu saaten sonra kimse ne yazi yazsin nede görüsünü bildirsin...!

Hakkinizda herseyin hayirli olmasi dileklerimle...

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
alp66' Alıntı:
Sevgili bu forumu takip eden kuşçu arkadaşlar ve site yönetimi;
Bakın bu konuda çok şeyler yazıp çizdik, yazdıklarımızı begenenler oldu hoşuna gitmeyenler oldu işine gelmeyenler oldu.Bu konu hakkında site yönetimi kendi gözlemlerini yazmış benimde kendime göre gözlemlediğim diğer arkadaşların gözünden kaçmış olabilecek şeyler var kısaca;
ben ankarada kemal agadan kuş aldıgını ve bu kusların türkıyenın en ıyı kusları oldugunu ve kendısınden harıc 3 kısıde daha oldugunu iddia eden Tunc rumuzlu arkadasla tartısmaya gırdık, o iddia ettı ben yalanladım(yalanlama gerekcem bu sekılde kuslar olmadıgı degıl, arkadasın bahsettıgı ölcude yanı turkıyenın en ıyısı ve yanlızca 3 kısıde oldugu konularıdır) daha sonra Tunc uslubunu benım direk kuslarıma veya kusculuguma degılde sahsıyetıme yönelttı ve üzülerek söyluyorum sıte yonetımınden bırı benım dırek sahsıyetıme yazılan bu yazıların altına tesekkur koydu. Ben aynı uslupla cevap verınce ıse ya susuldu yada yazım degıstırıldı.Yanı bana gore sıte yonetımı bahsettıgımız guruplasmaya malesef ortak oldu, ayrıca telaffuz dahı edılemeyen ss....... dıye devam eden rumuzlu arkadas benım ısrarıma ragmen rumuzunun ne anlama geldıgını(belkıde küfürdür nerden bellı) acıklamadı, ayrıca ss...... nın sıteye kayıt olur olmaz dırek olarak benım sahsıyetımı suclayan yazılarla bana saldırması tuhaf degılmı, sıte yonetımı buna neden dıkkat etmedı? (bu rumuzun tunc un ta kendısı oldugu ve bu sahıs tarafından yonlendırıldıgı görulemıyormu acaba) Her neyse daha yazılacak soylenecek cok seyler var ama ben artık bu konuda yazmıyorum,cevap vermıyorum baska konularda gorusuruz ınsallah, ama bende bırgun 'bende rahmetlı padısah Yavuz Sultan Selım den gelme kuslar var, Sakaryada falancadan aldım,tr de sadece 2 kısıde var, uzaydan atıp 1500 taklayla gerı uzaya gıdıyo, şu benım msn adresım merak edenler bana ulassın bılgı vereyım' dıye bır yazı yazarsam kımse yadırgamasın ve kımse bana muhalefet etmesın.
Saygılar

Selamlar Alp bey. Teşekkür eden benimdir büyük ihtimalle. Ama şunu belirteyim ben her mesaja teşekkür ediyorum. Cevap yazmaktansa teşekkür etmek daha kolay. Hem bu kadar karışıklığa neden olmuyor. Teşekkür meselesi bu olabilir. Tunç beyide tanımam sizi de tanımam. Sizinle de konuşmadık onunla da. Bir diğer ss ile başlayan üye demişsiniz. Bu foruma günde ortalama 40 gibi yeni üye kaydı yapılıyor. Biz elimizden geldiği kadar bu üyeleri taki etmeye çalışıyoruz ama sizde hak verirsiniz ki forumdaki tüm üyeleri kontrol edemeyiz. Biz makina değiliz bizde insanız. Burda site yönetiminden hiç kimse gruplaşma içine girmez. bu konuda içiniz rahat olsun lütfen..
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
burada aynı makinadan girip bizi kandırmaya yönelik aynı kişi iki kullanıcı alıyorsa eğer bunları tespit ediyoruz sizlerinde gördüğü gibi skuvavavv denen şahsın bunu yapıp yakalandığı gibi.ama elimizden geldiği kadar.
yönetimden kimse kutuplaşmaz.hüseyin zaten her mesaja teşekkür eder hemen hemen, o da zahmet edip msj yazdığı için içeriğinden dolayı değil.yani bizi yanlış anlamayın.
bizlerin birilerinden taraf olma gibi bir hakkımız lüksümüz yok.

A

Anonymous

s.a alp 66 arkadaşım ben kendi nıck hariç hiç bir nickle siteye girmedim girmemde saygı cercevesine yakışır şekildeki tüm eleştirilere açığm bakın siz konuyu baştan yanlış anlamışsınız ben bu kuşlardan ankarada 3 yada 4 kişide var derken kuşların çok kaliteli olduğundan bu kelimeyi kullanmadım ankarada bazı kuşcu büyüklerimin bu kuşlardan diye başka kuşları büyük paralara sattığı için bu kelimeyi kulandım yani uyarı mahiyetinde yazdım şimdi ben bu kuşlardan piyasa yapmaya calışmıyorum çünki ihtiyacım yok kuşada reklamada şimdi bana güzel türkiyemin değişik ilerinden hediye kuşlar geliyor bende bunları ucurup caprazlıyorum benim hakkınızdaki eleştirilerimin dozu kacmışdır doğrudur ama sizde uslup ve yazdıklarınızla buna katkıda bulunuyorsunuz arkadaşlar ben başından beri saygı diyorum siz kalkıp çay içiyor karı gibi dedikodu yapıyorsunuz diyorsunuz ayıpdır yaa bakın kazıklanmak yada aldatılmak hiç önemli değil önemli olan dürüstlük ve saygı ben sana yazıyorum ordan biri hop diye fırlıyor yok pirim yok reklam yaww arkadaşım sana ne adam gibi adam olmak ancak adama yakışır sadece saygılı olalım yine vatandaş cıkıyor haa bu konu burda bitmişdir diyor yaaa sen kimsin benim yada başka birinin konusunu kapatıyorsun ben ne zaman istersem kendi konumu kendim kapatırım. kimse benim yada başkası adına hüküm veremez tüm gercek kuşculara selamolsun.

arkadaşlar ben bu sitede kimseyi tanımıyorum destekcim yada yandaşım yok kimseninde olmasın.

SAYGILAR

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tunc_54' Alıntı:
cercevesine yakışır şekildeki tüm eleştirilere açığm
kazıklanmak yada aldatılmak hiç önemli değil önemli olan dürüstlük ve saygı ben sana yazıyorum ordan biri hop diye fırlıyor yok pirim yok reklam yaww arkadaşım sana ne adam gibi adam olmak ancak adama yakışır sadece saygılı olalım yine vatandaş cıkıyor haa bu konu burda bitmişdir diyor yaaa sen kimsin benim yada başka birinin konusunu kapatıyorsun ben ne zaman istersem kendi konumu kendim kapatırım. kimse benim yada başkası adına hüküm veremez tüm gercek kuşculara selamolsun.

arkadaşlar ben bu sitede kimseyi tanımıyorum destekcim yada yandaşım yok kimseninde olmasın.

SAYGILAR

A.S Tunc Bey...

Bakiyorum gene iyi niyetimizi su istimal etmissiniz,hic önemli degil bunlara girmiyelim.Benim size sormak istedigim vede sizden dürüstce duymak istedigim net bir cevap artik bukadarinida kim oldugu belli olmayan kimin nesi birine cok görmezsinin insaallah...

Soru : Bahsettiginiz saim ustanin damari oldugunu iddia ettiginiz kuslari kimden ve nasil aldiniz...?

Not : Eger bu soruya cevap veremezseniz benim sizin cümlelerinizden anladigim,sizde bu kuslardan yok,sirf yalan söylüyor ve piyasa yapmaya calisiyorsunuz.Sizde aksini iddia ediyorsaniz buyurun hodri meydan....

Yanlis anlasilmasin olayin ciddi ciddi arastirmasini yaptim,adam kardesine vermedigi kuslari nasil oluyorda bir baskasina veriyor....
Arastirdim cünkü kimse bizi yanlis tanimasin ve mertce yüzümüze konussun.Ne laf söylediysem arkasindayim,kendim dahi silmem yazdiklarimi ama bazi arkadaslar öyle uygun görmüs kendilerince bir yazimi silmisler;yoksa he rzaman dediklerim arkasindayim varsa dediklerinin dogru olduguna inanan cevap versin....

Gercek olsun olmasin nekadar bu ise gönül vermis arkadas varsa hepinize selam olsun.

Tahir Kemal BOZOGLU[bugulu][/bugulu]

A

Anonymous

s.a tahir kemal arkadaşım takip etmediğin beli yazdıklarımı bak ben kuşları bir bucuk ay önce ankaradan kemal karamehmetoğlundan aldım yani namı değer kemal ağadan şimdi kuşların resmide sitede var.nasıl aldığıma gelince değerli bir şeyi nasıl alırsan öyle aldım

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
A.S Tunc Bey...

Net bir cevap ver bitsin insaallah,nasil aldin....

A

Anonymous

güzel kardeşim nasıl aldın derken neyi kastediyorsun anlamadım mal vardır tirilyon versen alamasın mal vardır selamın aleyküm dersin hediye alırsın haa şunu söylim 3 ay araştırdım ankarada kimde var diye kimde olduğunu buldum ama hakiki saim ağanın özlerini sonra gitim abinin ewine sohbetettim cay içtim kuşlardan bir çift aldım