Neler Yeni

Ankara mamak dan bol paçalı resimler

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ben de ankara cebecide oturmaktayım.
eğer müsadeniz olursa bir ara sizi ziyaret etmek isterim.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
saygılar sevgiler böyle bir şey beni onurlandırır.yaşınız 22 diye yazıyor forumda.malatya taklacısı arap yada sarı bol paçalı lazım amaç değişik renk elde etmek.cebecide isen salı ve cuma günleri olan kuş ihalesinde bana bol paçalı malatya taklacısı ayarlarsan yada bulursan çok sevinirim çünkü benim bu günlerde zamanım yok ve oraya sürekli giden arkadaşımda eğer temin edersen bol paçalıları çoğaltır ve neslinin devamını sağlarız.bendeki kuşların maddi değeri yoktur. yani SATILIK DEĞİLDİR.yeni yavrular alıyorum ama renklerde tam arap yada diğer renkler alamadım yeni renkler gerekiyor.takasda yapabilirim.neyse şimdilik hoşcakal saygılarımla tüm kuşcuları selamlıyorum bol yavrular

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
aşağıdaki resim kesinlikle alıntıdır.arkadaş muğladan feyzikaya muğla demkeşi olduğunu söylüyor.

yukarıdaki resim malatya taklacısı değilmi arkadaşlar demkeşlerin resmi forumda var zaten.ama hakkı var maşallahı var takka perçem arap ala malatya bol paçalısının.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
max1' Alıntı:
aşağıdaki resim kesinlikle alıntıdır.arkadaş muğladan feyzikaya muğla demkeşi olduğunu söylüyor.

yukarıdaki resim malatya taklacısı değilmi arkadaşlar demkeşlerin resmi forumda var zaten.ama hakkı var maşallahı var takka perçem arap ala malatya bol paçalısının.

Kesinlikle demkeçtir. Zaten yerinden kalkamaz bu. Ses başka değil.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yeni yavrularla görüşmek üzere

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
bu resim kesinlikle alıntı değildir. bu kuş demkeş tir ve ayrıca konuyu iyi oku o konuda muğladan demkeşler diye yazıyor. muğla demkeşi diyen yok. ilk olarak buharayı demkeşi malatyayı iyi öğrenin.
ben bir kaç açıklama yapayım.
buhara tamamem form kuşudur süs olarak beslenir sesi için beslenmez . tepesi arkadan gelir ve tam olarak kafayı sarar, perçemi gözlerini kapatır tam olarak ve siyah kahverengi rengi yaygındır. demkeş ise görüntü olarak biraz buharaya benzer demkeşin tepesi birazdaha küçük perçemide gözlerini tamamem geçmez, demkeşin en büyük özelliği dem çekmesidir.. malatya kuşuna gelince kümesime sokmam ama tepesi sivriye kaçar biraz ve perçemi buhara veya demkeş gibi düzgününü görmedim. ben.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
burada amaç rekabet tartışma değil kuşcuların buluşma noktası ve bilgi edinme yeridir.bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.ayrıca malatya taklacılarını kümese almayacağını belirtmişsin.zevkler ve renkler asla tartışılmaz bence.herkez kendince haklıdır.senin demkeşlerden bende beslemek üretmek istiyorum.gerçekden kümesine aldığın kadar var.ğörüntü olarak bende sana katılıyorum buhara ve demkeşin üzerine süs kuşu bende göremedim.ben tamemen zevk hobi özelliklede bu harika hayvanların neslinin devavını sürmesi için elimden geldiğinin fazlasıyla ilgileniyorum ve çaba göstererek üzerlerine titriyorum.eğer senin demkeşlerden bana ulaştırabilirsen yani resimdeki gibi çok makbule geçer.ben ank oturuyorum ilgi için [email protected] 'dayım buradan bana ulaşabilirsin.resimdeki kuş bir afet harika inşallah sağlıklı bol yavrular alırsın.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ayrıca ank mamak adı altında bulunan resimlerin tamamı benim kendi kuşlarımdır sadece feyzikaya'nın kuşu hariç tekrar yeni yavrularla görüşmek üzere

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
allah bol yavru aldırsın. siz yukarda bu resim alıntıdır demiştiniz kuş benimdir aksini kimse iddaa edemez.
kuş göndermeye gelince önce sizi tanımam gerekir herkeze kuş vermem prensip meselesi üstünüze alınmayın.
ellbette burası rekabet yeri değil bu site bi dostluk sitesidir.
herkez fikrini söyler.

Edit: Biraz Daha Dikkatli Lütfen.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim.msn'nize cevap gönderdim.haklısınız henkeze kuş verilmez.ama ben sizce herkez olmamam gerekiyor.lütfen ilgi ve daha fazlası için [email protected] adresinize ekleyin.bana hak vereceksiniz.ben hayvanları özellikle süs kuşlarını çok seviyorum.hatta eğer isterseniz buyrun evimede gelebilirsiniz.resimdeki kuşunuz bir enfes harika yaradan nelere kadir.cevabını olumlu bir şekilde bekliyorum.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
evet bahsi geçen kuş muğla dan feyzi kaya nın kuşusur ve demkeştir.
Bir yanlış anlaşılma olmuş galiba.
Ama tatlıya bağlandı sanırım dimi feyzi.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
zaten hiç anlaşmamazlık olmamıştıki.ben demkeşi malatya taklacısı sandım sağolsun feyzi kardeş bizleri bilgilendirdi.herkeze boooooooooool yavrular.

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
önemli bi olay değil sadece bir kaç yanlış anlama var o kadar.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sanırım kuş istemekle hata yaptım.msn de gördüm ama hemen kapattınız.her şey kendi yerinde güzeldir.sanırım benim kuşları isteyen birileride olsa ben de çok bahane bulurdum.bazı şeylerin maddi değeri yoktur.işte benim kuşlarda öyle.dolgun ücrette olsa sınırsız maddiyatta teklif edilse ben kuşlarım dan asla vaz geçmem ve sattam.ben bu işe hayatımı adadım ve canım onlar için ortada.yeni yavrular yolda resimlerini kısa sürede foruma koyarım.herkeze bolllll yavvruulllaaarrr

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
biz boşalan kadehlerin değil bitmeyen yolların sarhoşuyuz.

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
yok ben msn açtığınızı farkettim ama çıkamam gerekiyordu. bi arkadaşım motor kazası geçirdi ve yoğun bakıma alındı o yüzden şahsi bişey değil msn yi kapatmam yanlış anlaşılmasın. biz ne para ne kuş dostuyuz biz zevkimizin peşinde koşan hayvan severiz. dışarıya kuş vermem dememde şu yanlış anlaşılmasın. muğlada beni tanıyan herkez bilir parayla kuş satmam isterlerse veririm ama kuşa iyi bakan ona iyi imkan sağlayan insanlar olmasını tercih ederim o kadar. umarım bu konuda anlaşmısızdır. msn de her zaman görüşebiliriz .

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
öncelikle arkadaşına büyük geçmiş olsun bol şifalar.ayrıca muğla'yada selamlar.muğla fethiyede benimde arkadaşım var dolmuş işletiyorlar.muğla'da bir kaç arkadaşım var ama diğerleri muğladamı yoksa ilçelerindelermi şu an bilemeyeceğim.ayrıca kuşlarımı asla kıskanmam bir çok arkadaşım gelip sırf bakmak ve bulundukları yerde onları seyretmek için bize gelirler,hatta benden kuş istemezler bilirlerki onlara en iyi benim bakacağımı ben farkederim ama genede şu ana kadar istemediler.ondan fazla taklacı oyun kuşum vardı abartısız üç direkde sefere geliyor ineceği zaman rahat iki direk boyunda tam on sekiz takla atıyordu.bazen uçurmazdım çünkü kanat patlatıyorlardı.çok arkadaşım benden bu kuşları istedi ve ücretsiz hediye ettim.sevdiğim arkadaşlarımı kıramıyorum bazıları ise kaybetmiş yada atmaca almış.vermiş olduğum kuşların yavruları turnuvaya çıktı birinci geldi 5 milyar önerdiler ama zaten kuş benim değildi armağanı kesinlilkle geri almadığım gibi önerilen ücretede ben karışmam dedim ve ne yazıkki sinek de uçarken gözümüzün önünde bir kaç gün sonra atmaca aldı.bir çok defa atmacanın kuş aldığına tanık oldum ve çok üzüldüm hatta dışarı yansıtmadan ağladığımda oldu ve sonra sadece süs kuşu beslemeye karar verdim.ne yazıkkı senin resimdeki kuşa hala hayranım umarım bir gün öyle bir kuş geçer elime ve çoğaltmaya başlarım.msn de ve forumda görüşmek üzere herkeze booool yavrular.