Neler Yeni

Afyondan İsmail ÇETE'nin Oynarları

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
ŞÖYLE BİR SORU AKILLARA GELEBİLİR..TÜRKER ÖDEN'İN BURSA OYNAR AKKANAT GÜVERCİNLERİ NE KADAR GÜZELDİR..VEYA İYİDİR..AÇIKÇA SÖYLÜYORUM. BEN HERZAMAN YORUMLARIMDA TARAFSIZIM..

10 ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİRSEK ; 6 7-8 SAAT UÇMUYORLAR.AKŞAM SALINCA GECE HAVADA KALMIYORLAR..İSTEDİĞİM KADAR SERT KANAT ALMIYORLAR..GÖZDEN SİLİNEREK ,YÜKSEK UÇUŞLARI YOK.VE KANATTA UÇUŞ DÖNÜK TÜY (TELEK ) SAYILARI 10 FAKAT 11 OLMALI..BEN KENDİMİ DE ELEŞTİRİRİM EKSİKLERİM BELLİ.SABİT.BİLİYORUM.NET.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
BURSA OYNARINA GÖNÜL VERMİŞ GENÇ ARKADAŞLARIMIZA VEYA HATIRLATMA ADINA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM..

BURSA OYNAR GÜVERCİNİNİN KIRMIZI RENGİ YOKTUR .KIRMIZI ÇAKALLLAR TRAKYA BÖLGESİNE ÖZGÜ OLUP FİLİBE OLARAK DA ADLANDIRILIRLAR..FARKLI BİR IRKTIR..BEL ÜSTÜ OLANI OLMAYANI TEK ,ÇİFT OLANLARI VARDIR..KUYRUK TEL SAYISI 12 13 14 OLANLARI MEVCUTTUR. AMA HANGİSİ MAKBULDUR BİLEMEM ..

BURSA OYNAR GÜVERCİNİ KIRMIZI ÇAKALLAR İLE EŞLEŞTİRİLİP KIRILIYORSA ÇIKANLAR DAYOZDUR

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
[email protected]' Alıntı:
BURSA OYNARINA GÖNÜL VERMİŞ GENÇ ARKADAŞLARIMIZA VEYA HATIRLATMA ADINA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM..

BURSA OYNAR GÜVERCİNİNİN KIRMIZI RENGİ YOKTUR .KIRMIZI ÇAKALLLAR TRAKYA BÖLGESİNE ÖZGÜ OLUP FİLİBE OLARAK DA ADLANDIRILIRLAR..FARKLI BİR IRKTIR..BEL ÜSTÜ OLANI OLMAYANI TEK ,ÇİFT OLANLARI VARDIR..KUYRUK TEL SAYISI 12 13 14 OLANLARI MEVCUTTUR. AMA HANGİSİ MAKBULDUR BİLEMEM ..

BURSA OYNAR GÜVERCİNİ KIRMIZI ÇAKALLAR İLE EŞLEŞTİRİLİP KIRILIYORSA ÇIKANLAR DAYOZDUR
AFYON'A SEVGİLER.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
BURSA OYNARI HAVADA UÇARKEN 2 TANESİ YAN YANA UÇMAZ BU KUŞLAR FİLİBE VE FİLO OLARAK UÇMAKTALAR..HER SİYAH-BEYAZ KUŞ BURSA OYNARI DEĞİLDİR..HİÇ BANA DARILMAYIN..!

BUYRUN İZLEYİN..http://www.yabantv.com/video/1215-bursa-oynari-afyon

YOZ BUNLAR.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım

03deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA SARA
Meslek
Polisomnografi Teknisyeni
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Diğer Irklarım
BURSA OYNAR, MÜLAKAT
oguzhan_kasap' Alıntı:
Bayram ALTINTAŞ' Alıntı:
kendinin nimetten sayan reklam amacı ve kuş satmak için kuşlarını öven ama tipine baktığında bir şeye benzemeyen ama kendince bursa oynarcıların kıralı sayan sağın solun yalakalığı ve gazı ile havaya girip sağın solun kuşunu kötüleyen arkadaş demeyeceğim kimseler herkes kendi işne baksın her şeye atlayıp durmasın. herkesin kuşu kendine güzel beğenmeyen beğenmediğini düzgün ifadeler kullanarak belirtsin. yemek tarifi , dalga ve benzeri ancak kendi kalitesini ve kişiliğini ortaya koyuyor. bu olay genellikle bu sitede sadece bursa besleyenlerde mevcut.

SAYGISIZLIK YAPMAYIN TÜRKER ABİYİ TANIMADAN ETMEDEN YORUM YAPMAYINIZ ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN SADECE GÜLÜP GEÇMEK LAZIM SİZİN GİBİLERİNE :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :slm: :slm:
OĞUZHAN KASAP BEN SANA BİR GÜLERİM TAM GÜLERİM YALAKALIK YAPMA ADAM OL.... BENİM USLUBUMU BOZDURMA BOYUNU AŞAN İŞLERE BULAŞMA NEYİN NE OLDUĞUNU SEN VE TÜRKER ABİNDEN Mİ? ÖĞRENECEYİZ . BAYRAM ARKADAŞIMIZ DOĞRU SÖYLEMİŞ BİR İKİ ELAMAN VAR BİRİ HASAN KARABULUT BİRİ TÜRKER ABİN PRİM PEŞİNDE ONA BUNA AKIL VERİYOR BİZİM KULAĞIMIZ DİNLER UFAK GELİRLER BEN BURSA KUŞUNU 23 YILDIR BESLİYORUM BENİM DENGİM DEĞİLLER TECRÜBE KONUSUNDA ASLINDA DALGA GEÇMEM LAZIM BIRAKALIM GARİPLER SEVİNSİNLER HEVESLERİ KURSAKLARINDA BIRAKMAYAYIM DAHA YENİLER

eraann1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erhan Özel
Meslek
Ziraat Müh.
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Kelebek
Amacim ahkam kesmek degil. Kimsenin avukati degilim ve kimseye de ustalik taslamaya da niyetim yok cunku usta degilim.
Burada foto paylasiliyorsa elestrilere acik olmak gerek. Bu zevki guden herkesin cizgileri farkli. Kiminin cizgileri cok sert, kiminin esnek. Kimi sadece sal renginden dolayi bir kusu kumesine sokmazken, kimi de kusun begendigi bir yani varsa tozlugu bile gormezden gelebiliyor. Onemli bir noktada bu kuslar masada mi, havada mi degerlendirilmeli? Burada birseyler paylasmak, birseyler ogrenmek icin takiliyoruz. Herkes bildiklerini paylasirsa hos olmayan mesajlar ortaya cikmaz.
En son olarak da oynar kusu masa kusu degildir.( tabi bu benim fikrim)

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım

1. SAYFADAKİ FOTOLARDA GÖRDÜĞÜMÜZ KUŞLAR KIRMIZILARLA KIRILMIŞ OLDUKLARI AÇIKÇA GÖRÜLÜYOR..

GÖZÜ GÖRMEYEN ÖZÜRLÜYE KIRMIZIYI NASIL TARİF EDEBİLİRİZ..OYNAR GÖRMEYENE DE OYNAR TARİF ETMEK ZOR OLUYOR..23 YILDIR BUNLARA HİZMET EDENLER İÇİN SADECE ÜZÜLMEKTEYİM..GÜLMEK BANA YAKIŞMAZ .ÖĞRENMELERİNİ İSTERDİM..
AMACIM KİŞİLERİ RENCİDE ETMEK DEĞİLDİR.. YAPTIĞIM FOTOLARA YORUMDUR..KİMSE DE ÜZERİNE ALINMASIN..DOĞRULARI KONUŞALIM.NE BANA NE DE BİR BAŞKASINA GETİRİSİ YOKTUR..BAŞKASININ KUŞLARI...ELEŞTİRİLER OLMALIDIR..YETER Kİ KATILIMCILARIN KALPLERİ KIRILMASIN..BULUNUŞUMUZ SEBEBİ OYNAR AŞKIDIR..AMAÇ DA ORTAK NOKTAYI YAKALAMAKTIR..