Neler Yeni

Afyondan İsmail ÇETE'nin Oynarları

sev_seni_seveni

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
eray yılmaz
Meslek
serbest
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Bu hafta sonuda İsmail arkadaşımızı ziyaret etiik. Ziyaretimizdeki kareleri sizlerle paylaşıyoruz.Ayrıca İsmail arkadşımızada teşekkürlerimizi iletiyoruz bizleri misafir ettiği için.
Afyondan Selamlar...

Ekli dosyalar

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
galiba karakanatlarınızla karabaslarınız aynı kanları tasıyor...
guzel kuslarınız var güle güle besleyiniz...

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
GÜZEL FİLİBELER.. MAŞALLAH

Ekli dosyalar

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
BURSADAN SEVGİLERİMLE

Ekli dosyalar

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım

Ekli dosyalar

03deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA SARA
Meslek
Polisomnografi Teknisyeni
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Diğer Irklarım
BURSA OYNAR, MÜLAKAT

03deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA SARA
Meslek
Polisomnografi Teknisyeni
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Diğer Irklarım
BURSA OYNAR, MÜLAKAT
oooooo vaaayyyy anasına bursa oynarı denilen ırk bunlarmı dostum ustasın........ :ckmk: :ckmk: :ckmk: :ckmk: :ckmk: :ckmk:

Bayram ALTINTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
BAYRAM ALTINTAŞ
Meslek
SELBEST
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kendinin nimetten sayan reklam amacı ve kuş satmak için kuşlarını öven ama tipine baktığında bir şeye benzemeyen ama kendince bursa oynarcıların kıralı sayan sağın solun yalakalığı ve gazı ile havaya girip sağın solun kuşunu kötüleyen arkadaş demeyeceğim kimseler herkes kendi işne baksın her şeye atlayıp durmasın. herkesin kuşu kendine güzel beğenmeyen beğenmediğini düzgün ifadeler kullanarak belirtsin. yemek tarifi , dalga ve benzeri ancak kendi kalitesini ve kişiliğini ortaya koyuyor. bu olay genellikle bu sitede sadece bursa besleyenlerde mevcut.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
BAYRAM ; SENİN KUŞLARINDA BUNLAR.. YORUMLAR DA ORADA HİÇ KIVRANMA..SANA KÖTÜ SÖZ SARFEDEN DE OLMAMIŞ HERKES BAKABİLİR.. PAYLAŞMIŞSIN..GÜLE GÜLE BESLE..MAŞALLAH..AMA KUŞLARIN DAMIZLIK OLMAZ
bursa-mulakat-guvercini/duzcede-besledigim-duz-mulakatlarim-t13400.html

VE kuscularorg sitesinden memnun değilseniz kimseyi zincirle bağlayan yok ..dürüstçe yazarım .yorum yaparım..gücüne gidiyorsa fotonu paylaşma yorumlara açık değilsen evinde besle kimseye de gösterme..herkesin kuşu tabii ki güzeldir . ama amacımız gençlere yeni başlayanlara iyi ve güzel olanın hangisi olduğunu öğretebilmek değilmidir..

BAYRAM SANA HİÇ SAYGISIZLIK YAPTIM MI BU GÜNE KADAR .HİÇ SANMAM..HADDİNİ DE BİR DAHA AŞMA SAKIN.

AYRICA BEN KUŞ SATMAK İÇİN DE UĞRAŞMAM . KİMSENİN TELLALLIĞINI YAPMAM YAPMADIM..KUŞU MADDIYAT OLARAK DA HİÇ GÖRMEDİM..

ASIL SEN BU FORUMDA TELLALLIK YAPMIŞSIN ..AFYONLU İSMAİL ÇETE İÇİN...BU KUŞLARI DA ÇOK BEĞENDİ İSEN AL DAMIZLIK YAP..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Bayram ALTINTAŞ' Alıntı:
kendinin nimetten sayan reklam amacı ve kuş satmak için kuşlarını öven ama tipine baktığında bir şeye benzemeyen ama kendince bursa oynarcıların kıralı sayan sağın solun yalakalığı ve gazı ile havaya girip sağın solun kuşunu kötüleyen arkadaş demeyeceğim kimseler herkes kendi işne baksın her şeye atlayıp durmasın. herkesin kuşu kendine güzel beğenmeyen beğenmediğini düzgün ifadeler kullanarak belirtsin. yemek tarifi , dalga ve benzeri ancak kendi kalitesini ve kişiliğini ortaya koyuyor. bu olay genellikle bu sitede sadece bursa besleyenlerde mevcut.
03 deniz İLE ARAMIZDAKİ HUSUMETİ SİTE YÖNETİMİ BİLMEKTE VE DE KARŞI TARAFI ZAMANINDA DA UYARMIŞTIR..GEÇENLERİ BİLMEDEN , BAYRAM '' SİTEMİZİ KÖTÜLÜYORSUN.. BANA BİR ŞEYLER İMA ETMEYE GAYRET EDİYORSUN ''.SANA SADECE KUŞLARIN GÜZEL MAŞALLAH GÜLE GÜLE BESLE AMA MÜLAKATTA ZEKİR AF EDİLMEZ DEDİK..DAMIZLIK OLMAZ KANAATİMİZİ SUNDUK..CELALLENDİN..

BEN HERŞEYE DE ATLAMAM .BAYRAM.. DİYORSAN HER KONUYA YORUM YAPIYORSUN.. EVET YAPIYORUM..

SIKINTIN NEDİR ?

oguzhan_kasap

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Oğuzhan KASAP
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Bursa Oynar Güvercini
Bayram ALTINTAŞ' Alıntı:

SAYGISIZLIK YAPMAYIN TÜRKER ABİYİ TANIMADAN ETMEDEN YORUM YAPMAYINIZ ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN SADECE GÜLÜP GEÇMEK LAZIM SİZİN GİBİLERİNE :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :slm: :slm:

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
[email protected]' Alıntı:
İYİ BİR OYNAR GÜVERCİNİNİ ÖNCELİKLE BİLMEK GEREKİR.GÖRÜNCE ANLAMAK, HAVADA İZLEMEK,ELDE NERESİNE BAKMAK GEREK,AHLAKINI NASIL ANLAYACAĞINI NASIL SINAYACAĞINI BİLMELİ..

İYİSİNİ BİLECEKSİN Kİ ; EKSİKLERİNİ TAMAMLAYABİLECEKSİN..YOKSA YERİNDE SAYARSIN..BİRKAÇ ÇİFT İYİ BURSA OYNARI ELDE EDİP ONLARI ÜRETMEKLE '' İYİ OYNARLARIN OLAMAZ..ELEMİNE ,ÇARPRAZLAMALAR..GEREKTİĞİNDE YENİ KAN GİREREK DÜZELTMELER GEREKECEKTİR..BENİM PİLAV TARİFİ TEŞBİHİM (BENZETMEM) BUNDAN İBARETTİR..

BAYRAM ; BU ANLATIMDA SEN ALAYLAYICI NE GÖRÜYORSUN..BİZE BİR YAZSANA..?