Neler Yeni

adana yerlilerim

çapkın

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tarık karaca
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
GÜzel kuşlar ilk reimdeki en güzellerii bence ama ben pek anlamıyorum adanadan bi dalıcı kuş olduklarını biliyorum bi arkadaş besliyodu muhammet die o söyledi

yunus33

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yunus atik
Meslek
pvc
Yetiştirdiğim Irk
Adana
kuslarin guzeler abrajlariin kokeni ebleklerden geliyorlar sonlari pek iyi degil ama zihrin gercekden dursu kadar kendini belli ediyor ucumuda cok iiyidir gule gule besle

lider01

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
lider kuşçu
Meslek
dönerci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
yunus33' Alıntı:
kuslarin guzeler abrajlariin kokeni ebleklerden geliyorlar sonlari pek iyi degil ama zihrin gercekden dursu kadar kendini belli ediyor ucumuda cok iiyidir gule gule besle
yunus bey sizin beyazlarkadar olmasada işte yeni askerden geldim onlar damızlık ikisi zaten daha cülklervar resimleri
onlarıda katacam yeni çoğaltıyorum kuşları k.i.b.

gemlik16avci88

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İbrahim
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Masallah Allah can pekliği versin
Hayırlısıyla cogaltın ustam.
Saygılar....

kemalovun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kemal koçak
Meslek
gazeteci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Lider bey kuşlarınız güzeller,kazasız belasız iyi günlerde besleyin, Askerden de yeni gelmişsiniz hoş geldiniz aramıza, bizlere biraz daha kuşlarınızdan bahsederseniz seviniriz,ayrıca resim paylaşımın için eline emeğine sağlık, kuşların yeni resimlerini bekleriz. Saygılar

ismail güleç

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İSMAİL GÜLEÇ
Meslek
MUHASEBE
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Kuşların çok güzel görünüyorlar. İnşallah hayırlarını görürüsün.

varlı_iletişim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet varli
Meslek
cep teknik servis
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Adana
maşallah ustam guzellermış bende yenı yenı toplamaya başladım adana kuşu bakalım ne yapacam eskı kuşlarım gıbı kuş dızebılecem mı bıde yerım adana kuşu beslemeye yanı almaya hıç musaıt degıl cok zor bulunuyo ama duşen oldumu alacam deneyecem ıyı bı damar elde edene dek saygılar

ZAMANA HERŞEYIN İLACIDIR

İYİ KUŞ PARAYLA ALINMAZ DOSLUKLA ELDE EDILIR

SAYGILARIMLA MEHMET VARLLI

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Paylaşım için teşekkürler.Emeğinize sağlık bol yavrulu bir sezon dileğiyle saygılar.

varlı_iletişim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet varli
Meslek
cep teknik servis
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Adana
paylşım ıcın çok teşekure ederım cabucak cogalta bızım gıbı garıbanlara hedıye edesın :) maşşalah gozu olanın gozlerı çıksın:)

çapkın

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tarık karaca
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Yeni eklediğiniz kuşlar da çok güzelmiş paylaşım için teşekürler

mayki

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali can
Meslek
işci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
arkadaşlar ben de adanalıyım ve adana besliyorum bizim adanada kuşlar uçuşuna havada kuyruk kanat performansına dalışına parlak hassasiyetine hırsına öncelik verilir yanısıra görüntü ve renk ler besleyen kişinin kendi zevkine göre degişebilir.burdan yazısını okudugum vede beni bilgilendiren arkadaşlara tşk ederim sitede yeniyim herkese saygılar...

kaptan_g_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
gökan yaşlı
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
abiler bi adana yakaladım siyah cok buyuk bişe satılıktır almak isteyen olursa uygun fiata vericem [email protected] almak isteyen varsa eklesin

lion4735

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emrah bıçakçı
Meslek
garson
Yetiştirdiğim Irk
Bango
selam kardeş ben izmirden emrah. bizim karşı mahallemizde arif diye tanıdığım bir abim war oda adanalı hep adana yherlisi (şamii)besliyo. ondan bir çift istedim ama heniz çoğaltamadım dedi ..kuşalrın 10numara güzel satılık warmı iki çift alacam. eğer cewap yazacaksan kardeş fiyatını yada mail msn adresini wer şimdiden tşk..

çaparlı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
resul aksoy
Meslek
biyolog
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Arkadaşlar adana kuşunu beslemek vede uçurup zevk almak için önce birinin yanında yetişmeniz gerekiyor yoksa en kral en iyi adanayı en çok parayı vererek de alsanız bişe anlamazssınız bu kuşları beslemede yetiştirici faktörü çok önemlidir.En iyisi siz bu kuşları besleyen birinin yanında staj görün.Belirli bir deneyim elde edin sonra kuşu bulmak kolay.Şimdi kuşu alsanız hayvanı rezil edersiniz.Sizin taklacı güvercinler dönekler gibi değildir bu kuşlar.Üstelik süs kuşu da değildir bunlar performans ırkıdır.Ne kadar iyi bilirsen uçurmasını o kadar zevk alırsın.

x_susturucu_x

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özkan yıldırmaz
Meslek
örenci
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
adanadamı besliyorsnz

iso33

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismailtoprak
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
küpeli zirlı cülüğün cok güzelmiş kuş şimdiden kendini belli ediyor iyi ucurmalar dilerim

iso33

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismailtoprak
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
adna cinsi cok emek isteyen bir kuştur birde bu kuşlardan anlamak lazim yoksa bir zevk alamaz insan diğer kuşlara benzemez