Neler Yeni

adana güvercinleri resimleri (patikli ,paçalı adana güvercini)

• Konuyu başlatan selcuk.brkl
  • Başlangıç tarihi
S

selcuk.brkl

satıcı degiliz sadece bu benim en büyük hobim :D kendi damızlıklarımızdan alınan yawrulardır adana incirlik de beslemekdeyiz derdimiz hava atmak degil sadece görmenizi istedim tşkrler.

Ekli dosyalar

ESKİŞEHİRLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
AHMET ESEN
Meslek
ESNAF
Yetiştirdiğim Irk

maşallah güzel kuşlar iyi günlede besleyin..

KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Re: güvercinlerim

merhabalar, masallah cok guzeller, ayrıca ben bunların paçalısını daha önce görmemiştim.

S

selcuk.brkl

Re: güvercinlerim

tşkrler evet bunların pacalı olanlarıda var ama söz konusu olan paca veye renk degil sadece iyi olması öenmli

S

selcuk.brkl

HANİ Bİ KELİME VARDIR ARTIK O ALBÜMLERDE BELKİ COK KONUSULMASINDAN BELKİDE NAZAR NE DİYECEGİMİ BİLMİYORUM AMA BU RESİM SİTEDE DEGİL EVİMİN HER KÖSESİNDE ASLI DURACAK BELKİ ADANADA BELKİDE BASKA YEDE EŞİ ENDER CIKACAK Bİ KUŞDU TEK UMUDUM YAWRUSUNUNDA KENDISI GİBİ OLMASI KUŞ OLMADIGINDAN DEGİLAMA BU COK FARKLIYDI :banane:

Ekli dosyalar

S

selcuk.brkl

ARKADAŞLAR ABİLER KARDEŞLER YORUMLARINIZI BEKLIYORUM TANISALIM KONUSALIM RESİMERE BAKIPTA CIKMAYIM BU Bİ HASTALIKSA HEPİMİZ HASTAYIZ BU HAYVANLARA YORUMLARI BEKLIYORUM SİTEDEDE YENİYİM TANISMAK KONUSMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR YAZSIN SELCUK.TŞKRLER :unlem:

karareyhanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali öksüz
Meslek
mekaniker
Yetiştirdiğim Irk
Filo
:heyo: usta kuşlar gayet güzel nerde besliyon resimdeki patikli zırhlı ve mavili zırhlı çok güzel nazar değmesin [email protected] :tamam:

Ismail Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ismail Barış
Meslek
Eczacı Kalfası
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Merhabalar,

Kusların sekil olarak güzel ve bakımlılar Allah nazardan saklasın. Adana ırkına bu sekilde gönül vermiş kisileri görmek beni sevindiriyor. ßende Seyhan da besliyorum [email protected] msn adresim görüşmek üzere.

Saygılar..

ismail alcam

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ismail Alcam
Meslek
Tornaci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba abi bu pacalilar nerden kaynaklaniyor? Ben bunu önceden kirma san ediyordum. Ama duyduma göre haz adanalida pacali ola biliyormus. Ayrica ben adana kusuna yeni basladim su an bende kimse ucmuyor. Henüz tercubem yok insaalah zamaninda oturur sadece temel bilgileri var. Adana disinda alason ve kücüklüymden beri Takla besliyorum. Kuslarinda massallahi var hem o dolap'da cok ilgimi cekdi, almanyada dolap yok hic görmedim. Sadece adana besleyiciler barahanin icinde kapakli yuvalarin icinde besliyorlar. O da cok güzel bir sistem. Saygilarimla Ismail.

kemalovun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kemal koçak
Meslek
gazeteci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
selam öncelikle sakar ve aynalı harika görünüyor eline sağlık güzel bakmışsın, yalnız şunu belirtmek isterim kuşları çok harmanlamış sın yani karışık besliyorsun bir cinsin üzerine yoğunlaşsan iyi olmaz mı şimdiden kazasız belasız iyi uçuşlar dilerim, ayrıca adanadamı besliyorsun kuşları.

fire-state

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bülent fidancan
Meslek
isci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
arkadasim kuslarin cok güzel görünüyor heleki kacirttim dedigin zirhli.olan hep iyi kusa olurmus.umarim ucuslarinda büyük zevk alirsin.yanliz temizlik konusunda ,o kuslara izgarasiz yuvalik yakismiyor.böyle güzel kuslari kendi diskilarinin icinde beslemeye nasil gönlün razi geliyor bilmiyorum ama bugün olmazsa yarin diskilar yüzünden kuslarinin alta düsmesi kacinilmaz.birde yerde yem atarak besleme olayida hastaliga davetiye.kendin bile tahtadan cakabilecegin yemlikle en azindan kuslarin gezinip diskisini biraktigi yerde yemlemenin önünü kesmis olursun.kuslarin gercekten güzel veucus olarak görmesemde güzellikleri ile gercekten övgüyü hakediyorlar.saygilar..

fire-state

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bülent fidancan
Meslek
isci
Yetiştirdiğim Irk
Adana
kemalovun' Alıntı:
selam öncelikle sakar ve aynalı harika görünüyor eline sağlık güzel bakmışsın, yalnız şunu belirtmek isterim kuşları çok harmanlamış sın yani karışık besliyorsun bir cinsin üzerine yoğunlaşsan iyi olmaz mı şimdiden kazasız belasız iyi uçuşlar dilerim, ayrıca adanadamı besliyorsun kuşları.
kemal bey gözümden kacmis olabilir ama baska cins kus göremedim.hepsi adana ama eger renklere cins diyorsaniz,adanada renk ayrimi yapilmaz.aynalisida bir maverdiside.yeterki dilediginiz gibi dalsinlar.saygilar.

omenn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömer oyar
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
YAHOO
[email protected]
abi bende mersindenim adana pazarında sakarlar ne kadar yani normal uçurulacak bi çift kuş ne kadar isterler burdaki fiyetlerdan ucuzmuşta

SOFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ünver
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Adana
yerde güzel kşlar havada görmek lazım