Neler Yeni

7.Edirne Kanatlı Hayvanlar Festivali.(20.02.2011)

• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

Merhaba,

Yedincisi gerçekleşecek olan kanatlı hayvanlar festivalimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.Tüm camiamız davetlidir.

Saygılarımızla.
Edirne Ötücü ve Uçucu Kuşları Sevenler ve Yetiştirenler Derneği.

kuscu522

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cihan koyuncu
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
O Gün edirnede olursam inşallah gelicemm.. emeği geçen herkese teşekkurler şimdiden..

murat 22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat kaymak
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
inşallah görüşmek üzere sizlerede kolay gelsın

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Sevgili Hilal Hüseyin AYDOĞMUŞ kardeşim , öncelikle size başarılar ve muvaffakiyetler dilerim ..
Geçen yıl düzenlenen etkinliği görmeyi çok arzu etmiştim, fakat kısmet olmadı .. Mesafede çok uzak olamasasına rağmen aksilikler den bir şekilde izleme imkanı bulamadım ..
Bu yılda şubat ayı içerisinde iş yoğunluğum oldukça fazla olacak , hafta sonlarında dahil çalışmam gerekecek .. Herşeye rağmen bir imkan bulup izlemek için gayret göstereceğim .. Tekrar bu etkinliğe soyunan, emek harcayan dostlarımazı bol şanslar , başarılar diliyorum .. selamlarŞEREF

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
S A H HÜSEYİN KARDEŞİM HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH EMEKLERİNİZİ BOŞA ÇIKARMASIN HER ŞEY VE BÜTÜN GÜZELLİKLER SİZLERLE OLSUN
HÜSEYİN KARDEŞİM OYUN KUŞU OLAN İZLEDİGİN ARAP AKKUYRUK SAYFASINDA BİR SORU SORMUŞSUN BURGU İLE ALAKALI ORAYA SAN CEVAP YAZMIŞTIM EGER VAKTİN VARDA SENİN İÇİN MÜMKÜNSE

İZLESENE COM YAZ ALA PERÇEMLİ YAZ O KUŞU BİR SEYRET SORUYUN BÜTÜN CEVAPLARINI BULACAK KAFANA TAKILAN PEK ÇOK OLUMSUZ NOKTALARIN CEVABINIDA GÖRÜRSÜN
OYUN KUŞUNDA RENGİN ŞEKLİN TİPİN YAPININ NE KADAR ÖNEMSİ OLDUGUNU AMA GERÇEGİN KUŞUN İÇİNDE BULUNDUGUNU HEM SEN İZLE HEMDE BURAYA TAŞIYABİLİRSEN PEK ÇOK KİŞİ DE SAYENDE AYDINLANMIŞ OLUR BİLGİ SAYARI PEK BİLEMEDİGİM İÇİN BEN YAPAMADIM SEN TAŞIYABİLİRSEN TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNUYORUM

A

Anonymous

kuscu_marik' Alıntı:
S A H HÜSEYİN KARDEŞİM HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH EMEKLERİNİZİ BOŞA ÇIKARMASIN HER ŞEY VE BÜTÜN GÜZELLİKLER SİZLERLE OLSUN
HÜSEYİN KARDEŞİM OYUN KUŞU OLAN İZLEDİGİN ARAP AKKUYRUK SAYFASINDA BİR SORU SORMUŞSUN BURGU İLE ALAKALI ORAYA SAN CEVAP YAZMIŞTIM EGER VAKTİN VARDA SENİN İÇİN MÜMKÜNSE

İZLESENE COM YAZ ALA PERÇEMLİ YAZ O KUŞU BİR SEYRET SORUYUN BÜTÜN CEVAPLARINI BULACAK KAFANA TAKILAN PEK ÇOK OLUMSUZ NOKTALARIN CEVABINIDA GÖRÜRSÜN
OYUN KUŞUNDA RENGİN ŞEKLİN TİPİN YAPININ NE KADAR ÖNEMSİ OLDUGUNU AMA GERÇEGİN KUŞUN İÇİNDE BULUNDUGUNU HEM SEN İZLE HEMDE BURAYA TAŞIYABİLİRSEN PEK ÇOK KİŞİ DE SAYENDE AYDINLANMIŞ OLUR BİLGİ SAYARI PEK BİLEMEDİGİM İÇİN BEN YAPAMADIM SEN TAŞIYABİLİRSEN TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNUYORUM

Merhaba Muharrem bey,

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.Bahsini ettiğiniz taklacı mevzusunu hatırlayamadım kusura bakmayınız.Ayrıca taklacı oyun kuşu yetiştiricisi değilim oyun kuşu konularında bahsini ettiğiniz soru gibi bir soru sorduğumu hatırlamıyorum.Bu yüzden kendim aydın olmadığım taklacı konusunda başka arkadaşları aydınlatabilmem bir video ile mümkün değildir.Taklacı oyun kuşu benim yetiştirdiğim ve ilgilendiğim bir güvercin ırkı değil kısacası anlamadığım bir konu.Prensibim gereği bana ait olmayan(tanımadığım kişilerin de dahil) hiç bir güvercin videosunu forumlarda paylaşmıyorum.

İlginize teşekkür ederim iyi günler...

A

Anonymous

kuscu_marik' Alıntı:

Merhaba Muharrem bey,

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.Bahsini ettiğiniz taklacı mevzusunu hatırlayamadım kusura bakmayınız.Ayrıca taklacı oyun kuşu yetiştiricisi değilim oyun kuşu konularında bahsini ettiğiniz soru gibi bir soru sorduğumu hatırlamıyorum.Bu yüzden kendim aydın olmadığım taklacı konusunda başka arkadaşları aydınlatabilmem bir video ile mümkün değildir.Taklacı oyun kuşu benim yetiştirdiğim ve ilgilendiğim bir güvercin ırkı değil kısacası anlamadığım bir konu.Prensibim gereği bana ait olmayan(tanımadığım kişilerin de dahil) hiç bir güvercin videosunu forumlarda paylaşmıyorum.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
H.Hüseyin Aydoğmuş' Alıntı:
kuscu_marik' Alıntı:

Merhaba Muharrem bey,

hüseyin bey konuyu uzatma taraftarı kesinlikle degilim hüseyin başoglanın koydugu güvercin oyunu videosundaki arap akkuyruk taklacısında sordugunuz soruya taklacı yetiştiricisi olarak cevap yazmak bilgilendirmek istemiştim gözünüzden kaçmış unutmuş olmalısınız çünkü yogun oldugunuzdan fark etmemişsiniz herhalde her neyse saygılar sunuyorum

haltbar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Osman Uğur KORKMAZ
Meslek
Ticaret
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Gelmeyi çok isterdim eminim güzel bir etkinlik olucak... emeği geçen herkese çalışmalarında başarılar dilerim...

Saygılarımla

O. Uğur KORKMAZ

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
H.Hüseyin Aydoğmuş yazdı:
Gerçekten mükemmel oynuyor maşallah bol yavrular sağlıklı kümesler dilerim sahibini kutlarım çok iyi bir taklacı. taklacı besleyen arkadaşlara bir sorum var sevgili arkadaşlar bu tarz oyun yaparken kuşun kendi ekseni etrafından dönmesi kusurmudur yani hem yukarı oynayan hemde kendi ekseni etrafında dönenler var''yukarı burgu yapanalar''bu dönme kusurmudur yoksa olabilir mi? normalmidir? yardımlarınız için şimdiden teşekkürederim.

S A HASAN HÜSEYİN KARDEŞİM GÖZÜNDEN KAÇMIŞ UNUTMUSUN HERHALDE BURADAKİ SORUNA İSTİNADEN SANA CEVAP VERMİŞTİM SORUNU TAKLACI BESLEYENLERE SORMUŞSUNUZ BENDE SİZİ BİLGİM DAHİLİNDE SORUNUZU YANITLAMA İHTİYACU DUYMUŞTUM SAYGILAR

A

Anonymous

kuscu_marik' Alıntı:
H.Hüseyin Aydoğmuş yazdı:
Gerçekten mükemmel oynuyor maşallah bol yavrular sağlıklı kümesler dilerim sahibini kutlarım çok iyi bir taklacı. taklacı besleyen arkadaşlara bir sorum var sevgili arkadaşlar bu tarz oyun yaparken kuşun kendi ekseni etrafından dönmesi kusurmudur yani hem yukarı oynayan hemde kendi ekseni etrafında dönenler var''yukarı burgu yapanalar''bu dönme kusurmudur yoksa olabilir mi? normalmidir? yardımlarınız için şimdiden teşekkürederim.

S A HASAN HÜSEYİN KARDEŞİM GÖZÜNDEN KAÇMIŞ UNUTMUSUN HERHALDE BURADAKİ SORUNA İSTİNADEN SANA CEVAP VERMİŞTİM SORUNU TAKLACI BESLEYENLERE SORMUŞSUNUZ BENDE SİZİ BİLGİM DAHİLİNDE SORUNUZU YANITLAMA İHTİYACU DUYMUŞTUM SAYGILAR
İlginize ve bilgilendirmenize teşekkür ederim...

KIYDINOĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH KUZULUOĞLU
Meslek
BİLGİSAYAR İŞLETMENİ
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
EMEKLERİNİZE SAĞLIK İNŞALLAH GÜZEL BİR FESTİVAL OLUR

A

Anonymous

HATIRLATMA........

7.Edirne Kanatlı Hayvanlar Festivali. (20.02.2011) bu pazar günüdür herkes davetlidir.