Neler Yeni

2012 Dolapçı Güvercinleri Kostüm Yarışması !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan_acar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SERKAN ACAR
Meslek
Teknisyen
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı

Ekli dosyalar

serkan_acar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SERKAN ACAR
Meslek
Teknisyen
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı

Ekli dosyalar

serkan_acar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SERKAN ACAR
Meslek
Teknisyen
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı

Ekli dosyalar

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
eyüp carpan
doğaç yıldırım
Birden fazla üyelik ile siteye faydalı olmazsınız. Site ve Yarışma kurallarının dışında davranıyorsunuz.
Sadece tek üyelik ile katılım sağlayabilirsiniz. Normalde üyeliklerinizi silmek zorundayız, katılımın sağlanması için sizden hangi kuş ile katılacağınızı bildirmenizi rica ediyorum.

SNRAVCI

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Soner AVCI
Meslek
Muhasebe Finansman
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
eyüp carpan
doğaç yıldırım
Birden fazla üyelik ile siteye faydalı olmazsınız. Site ve Yarışma kurallarının dışında davranıyorsunuz.
Sadece tek üyelik ile katılım sağlayabilirsiniz. Normalde üyeliklerinizi silmek zorundayız, katılımın sağlanması için sizden hangi kuş ile katılacağınızı bildirmenizi rica ediyorum.
Hüseyin bey, resim ekleyen, yarışmaya katılan bütün üyelerimize haksızlık ve saygısızlıktır bu davranış..
Yarışma kurallarında aykırıdır. Yazıyor, TEK KUŞ ile yarışılabilir diye. Diğer yarışmacıları enayi yerine koyup iki üyelik açıp, iki ayrı kuş ile yarışmak olmaz. İki güvercinde yarışmadan elenmelidir! Üyeliklerinin silinmeleri sizlere kalmış o konuda yorum yapmıyorum. Size kalmıştır. Gereken neyse yapacağınızdan da eminim. Fakat bu üyenin, Yarışmadan diskalifiye edilmesini talep ediyorum. Yarışma ile bir alakam olmadığı halde rahatsız oldum.
Yarışmaya katılan değerli üyelerimizde rahatsız olacaklardır.
Kuşlar güzelmiş ama para ödülü konuldu diye kurnazlık yapıp bütün yarışmaya katılan arkadaşlarımızı çiğnemek,ezmek,saf yerine koymak yakışmaz.
Bu tür yarışmacılara bizim sitemizin ihtiyacı yok..

önder

Kayıtlı Kullanıcı
eyüp carpan
doğaç yıldırım

Merhaba.
Hüseyin kardeşim Doğaç Yıldırımı tanımam ama eyüp çarpan arkadaşımız. tanınan bilinen ve sevilen bi kardeşimizdir.
UŞAK İLİ SİVASLI İLÇESİ SELÇİKLER KASABASINDA İKAMET EDER.
Yarışmaya koyduğu resimler kendi kümesindeki beslediği dolapçılardır.
Diğer kişi gerçekten sahte kimlikte 2 kuş koyuyorsa bende gereğinin yapılmasını istiyorum.

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
Arkadaşımız site kuralları dışında davranmış ama ilk önce kendisini dinlemekte fayda vardır diye düşünüyorum ön yargıda bulunmamak lazım,bu şekilde katılımı tabiki olmamalıdır.

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
onder' Alıntı:
eyüp carpan
doğaç yıldırım

Merhaba.
Hüseyin kardeşim Doğaç Yıldırımı tanımam ama eyüp çarpan arkadaşımız. tanınan bilinen ve sevilen bi kardeşimizdir.
Diğer kişi gerçekten sahte kimlikte 2 kuş koyuyorsa bende gereğinin yapılmasını istiyorum.

Önder kardeşim eyüp beye ulaşma imkanınız varsa eğer konu hakkında burada açıklama yapmasını istermisiniz.

SNRAVCI

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Soner AVCI
Meslek
Muhasebe Finansman
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
onder' Alıntı:
eyüp carpan
doğaç yıldırım

Merhaba.
Önder bey merhaba,
Doğaç Yıldırım ve Eyüp Çapan 2 ayrı rumuzla üyelik açarak siteye üye olmuş. Yani tek bir kişi iki üyelik açarak 2 ayrı güvercin ile yarışmaya katılıyor. Bu site kurallarına aykırıdır. Diğer üyeleri çiğnemektir!

Umut abi, Önyargılı davranmıyorum. Konuyla benim ne yakından ne uzaktan bir alakam var. Sadece rahatsız oldum. Ve diğer üyelerimizde rahatsız olacaklar. Beslediğim ırk belli, beni az çok tanıdınız. Benim yaklaşımım ön yargı değil, sitenin temel esas kuralları ile alakalıdır.

Saygılar.

doğaç yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
doğaç yıldırım
Meslek
çiftçi
İkametgah
Uşak
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
sayın hüseyin bey bn doğaç yıldırım arkadaşım koyamadığından bn koyuvermek zorun da kaldım fotorafları yarışmada hile yokturr inanmazsanız 05438178246nolu numarayı arayıp sora bilirsiniz saygılarımı sunarımm

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
SNRAVCI' Alıntı:
onder' Alıntı:
eyüp carpan
doğaç yıldırım

Merhaba.
Önder bey merhaba,
Doğaç Yıldırım ve Eyüp Çapan 2 ayrı rumuzla üyelik açarak siteye üye olmuş. Yani tek bir kişi iki üyelik açarak 2 ayrı güvercin ile yarışmaya katılıyor. Bu site kurallarına aykırıdır. Diğer üyeleri çiğnemektir!

Umut abi, Önyargılı davranmıyorum. Konuyla benim ne yakından ne uzaktan bir alakam var. Sadece rahatsız oldum. Ve diğer üyelerimizde rahatsız olacaklar. Beslediğim ırk belli, beni az çok tanıdınız. Benim yaklaşımım ön yargı değil, sitenin temel esas kuralları ile alakalıdır.

Saygılar.

Soner kardeşim yaklaşımını anlıyorum ve teşekkür ediyorum yalnız arkadaşımızın ne tür bir açıklama yapacağını bekleyelim haksızlık söz konusu ise zaten buna göz yumulamaz anlayışın için tekrar teşekkür ederim.

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
doğaç yıldırım' Alıntı:
sayın hüseyin bey bn doğaç yıldırım arkadaşım koyamadığından bn koyuvermek zorun da kaldım fotorafları yarışmada hile yokturr inanmazsanız 05438178246nolu numarayı arayıp sora bilirsiniz saygılarımı sunarımm

Doğaç kardeşim konu benimde tahmin ettiğim gibi yalnız birden fazla üye olma durumunuz söz konusu değildir arkadaşınıza fotoğraf yüklemek yerine onun bilgileri ile onun adına üyelik açsanız daha yardımcı olabilirdiniz.

SNRAVCI

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Soner AVCI
Meslek
Muhasebe Finansman
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
doğaç yıldırım' Alıntı:
Açıkladığınız kadarı ile Doğaç Yıldırım ve Eyüp Çapan iyi ayrı kişi. Fakat aynı bilgisayardan iki ayrı üyelik açılarak siteye iki ayrı güvercin resmi eklenmiş.

Burada artık bize söz düşmez. Söz Yönetimindir.

önder

Kayıtlı Kullanıcı
Önder kardeşim eyüp beye ulaşma imkanınız varsa eğer konu hakkında burada açıklama yapmasını istermisiniz.

Merhaba UMUT abi.
Eyüp kardeşimle tel den görüştüm.
İşi sebebiyle akşama kendiside cevap verebilir.
Bana söylemiş olduğu ise resimleri kendisi ekleyemediği için Doğaç Yıldırımdan yardım istediğidir.
Baştan da söylediğim gibi kuşlar ve resimler kendisine aiittir.

eyüp carpan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Eyüp ÇARPAN
Meslek
keresteci
İkametgah
Uşak
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
arkadaşlar verdigim rahatsızlıkdan dolayı şahsım adına sitedeki bütün üyelerden özür dilerim kuşlar benim kendi şahsıma ayit kuşlardır. bu sitede benim yalnızca birtek üyeligim bulunmaktadır.dogac yıldırım yalnızca kuşlarımın resimlerini bu siteye eklemek icin yardımcı olan bi arkadaşımdır . şayet sitedeki diger arkadaşlarım kendilerini enayi yerine koydugumu düşünüyorlarsa kuşların bana ayit oldugunu ve halen benim kümesimde oldugunu ispata hazırım .eger hala tatmim olmazlarsa icabının da gerektirdigi taktirde kuşlarımı yarışmadan ben kendim cekerim.haksız yere rant saglamak amacında deyilim .EYÜP CARPAN

SNRAVCI

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Soner AVCI
Meslek
Muhasebe Finansman
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
eyüp carpan' Alıntı:
arkadaşlar verdigim rahatsızlıkdan dolayı şahsım adına sitedeki bütün üyelerden özür dilerim kuşlar benim kendi şahsıma ayit kuşlardır. bu sitede benim yalnızca birtek üyeligim bulunmaktadır.dogac yıldırım yalnızca kuşlarımın resimlerini bu siteye eklemek icin yardımcı olan bi arkadaşımdır . şayet sitedeki diger arkadaşlarım kendilerini enayi yerine koydugumu düşünüyorlarsa kuşların bana ayit oldugunu ve halen benim kümesimde oldugunu ispata hazırım .eger hala tatmim olmazlarsa icabının da gerektirdigi taktirde kuşlarımı yarışmadan ben kendim cekerim.haksız yere rant saglamak amacında deyilim .EYÜP CARPAN

Eyüp bey konu anlaşıldı. Size inanıyorum. Çünkü hiç böyle bir sorunla karşı karşıya kalmadı bizim sitemiz.
Ispata gerek duymuyorum şahsım adına sizin konuya verdiğiniz cevabı samimi buldum. Diğer arkadaş size yardımcı olmak adına, ve sizin adınıza aynı bilgisayardan (yani aynı İP adresinden) sisteme üye olunmuş olabilir. Bu konu hakkında yönetimden de bir açıklama gelirse sıkıntı ortadan kalkacaktır.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Durum benimde tahmin ettiğim gibiydi. Diskalifiye edilmesini gerektiren bir durum görmüyorum.
Yarışmaya katılım devam etmektedir. Henüz beklediğimiz katılım sayısına ulaşamadık.

ali yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Yıldırım
Meslek
çiftçi
İkametgah
Uşak
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
arkadaşlar bu durumun çözüldüğüne sevindim ve bidaha böyle bişeyle karşılaşmayacağımızı umutederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...