Neler Yeni

15 KASIM PINARHİSAR FESTİVALİ RESİMLERİ VE ANLATIMI

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostum serdar bey..ben teşekkür ederim ..inşallah bundan sonraki organizasyon da daha da ses getirecek bir oluşum yapmayı planlıyoruz..ama şu da bilinmeli ki pınarhisar da yapılan bu oluşuma katılan misafirlerimiz sayesin de böyle güzel bir etkinlik oldu..yoksa sadece bizler toplansak bukadar ses getiren bir oluşum olmayacaktı..bizleri kırmayıp buralara kadar gelerek katılımda bulunan bizlere destek veren arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederim..

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum bülent ÖZDEMİR Bey..

''yapılan organizasyon aslında ilk başlangıç kararı daha küçük bir yerde sadece şebap ırkı bakan arkadaşlarımız için tasarlandı..şebap konusun da isim yapan arkadaşlarımız toplanıp kuşlarını sergileyecek ve ufak çaplı bir gösteri olacaktı..ama baktık ki tüm dostlarımız bizde katılalım herkes kendi kuşunu getirsin dediler..inan bana ırk ayrımı yapmadan tüm arayan soranlara tabii ki beslediğiniz her türlü kuşu getirin burada sergiliyelim dedik..ve gelen tüm kuşlar burada sergilendi..bahsettiğin trakya ırkı ve yerli kuş bakan aslında bir çok dostumuz buraya geldi ama dedim ya ne getirdiler ise onları sergilediler..''

daha önce hüseyin beye de bu konu ile alakalı bir açıklama yapmıştım..yukardaki metin o açıklamadan alıntıdır..yoksa pınarhisarda ben bakmıyorum ama yerli ve buna benzer paçasız kuşlara bakan ,üreten ve bundan çok iyi anlayan arkadaşlarımız var..saygılar..

GÜVERCİN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CENK
Meslek
İŞÇİ (POSTABAŞI)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
organizasyonunuzda bulunamadık ama kalplerimiz bir oldu
resimlerden güzel bir organizasyon olduğu belli başarılarınızın devamı
daha yeni organizasyonlarda buluşuruz inşallah

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum..tabii ki kalpler bir..size bu güzel temennilerinizden dolayı teşekkür ederim..inşallah bir daha ki sefere görüşürüz..

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Ali Hakan bey açıklama için teşekkürler pınarhisar benim vatani görevimi yaptığım yer seviyorum orayı saygılarla

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Şu fani dünyada hayat mücadelesi veriyorum fakat kullanmak istemediğim tek kelime "keşke" kelimesi fakat ali hakan abi senbunu bana dedirttin yani keşke bende orda olsaydım.Güzel bir çalışma olmuş...

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
dılerım bu organıszasyon adıyamanımızdada duzenlenır burda genelede şebab kus beslenır saygılar

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostum kazım bey..teşekkürler ederim..inşallah bir dahaki sefere diyelim

kırklareli39

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
olcay beyhan
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Form
EVET ÇOK GÜZEL PAYLAŞIM OLDUGUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM PINARHİSAR DA KUŞ FESTİVALİ DESELERDİ BELKİ DE İNANMAZDIM AMA BU FESTİVALİ N RESİMLERİ BANA PINARHİSAR KUŞCULARININ SÖZ SAHİBİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ. :heyo: PINARHİSARLI OLARAK ARANIZDA OLAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YASIYORUM.AMA KISMETSE BİR DAHA Kİ FESTİVAL DÖNEMİN DE SİZ DOSTLARIN YANIN DA OLACAGIM.EMEĞİ GEÇEN TÜM DOSTLARA SAYGILARIMLA.KATKILARINDAN DOLAYI ALİ HAKAN BEY UFUK BEY ÖMER KARDEŞİME VE SİZLERE SELAMLAR.... :eek:ley: ATAKÖY LÜ OLCAY BEYHAN

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum olcay bey..inan özledik seni..bir geldin kaybolup gittin..değerli dostum bu sene inşallah senin le vakit geçirme şansımız olur..kendine iyi bak..

trakyalı cCc

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
salim güler
Meslek
cigbore
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
paylaşım için çok teşekkürler çok güzel olmuş

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
salim bey değerli dostum ..biz tşekkür ederiz ..sizleri de yöremizdegörmek isteriz..

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostum olcay..mesajlarını aldım inan bana çok sevindim ..arkadaşım yaza kalmadan görüşmek dileğiyle..

kırklareli39

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
olcay beyhan
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Form
mesajlarını aldım inan bana çok sevindim .bizim biliyorsun kuşlar dan baska avcılık ta olduğu için bu aralar biraz ona egildik .arkadaşım yaza kalmadan görüşmek dileğiyle :kalp: sizlerle

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
kırklareli39' Alıntı:
mesajlarını aldım inan bana çok sevindim .bizim biliyorsun kuşlar dan baska avcılık ta olduğu için bu aralar biraz ona egildik .arkadaşım yaza kalmadan görüşmek dileğiyle :kalp: sizlerle
selam değerli dostum..sağolasın avcılık merağını biliyorummsitedeki resimlerini yakınen takip etmekteyim..inşallah sen de bir gün bırakırsın ne diyeyim değerli kardeşim..batıda 40 gün taban eti bir gün av eti derler büyükler ama bu sizin bölge için geçerli değildir..sonsuz avlaklarınızda rastgele..

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
kırklareli39' Alıntı:

Merhabaşar Hoşgeldiniz. Avcılık demişsiniz tam çulluk, ördek sezonu. Sitenizde var sanırım Ali Hakan beyin dediğine göre. Site adresinizi verirmisiniz bakmak isterim izninizle.

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostlarım...ben yaşadığım kırklareli ilinin şirin pınarhisar ilçesini tanıtmak ve güvercin sever dostlarımızı tanıştırmak kaynaştırmak adına bu tarz bir organizasyonun oluşumunu ve tanıtımını yapmak istedim ..inanın bana şu an 12,196 kere görüntülenen bu konu beni çok mutlu etti..gösterilen ilgiye teşekkür ederim ..saygılarımla...

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Bu konuyu Sanırım Ali Hakan GEREZ abi iki yıl önce açmıştı .. Kırklareli nin Pınarhisar ilçesinde - yani burada düzenlenen iyi kötü yegane festivalde buydu sanırım ..
Şimdi 2010 yılı kasım ayı içindeyiz geçen iki yıl içerisinde yazıkki yeni bir etkinlik düzenlenilmedi...
Resimlere tek tek bir daha baktım ve buruk bir tebesüm le o günleri hatırladım .. Festivallaer bir yönü ile tanışmak için kaynaşmak için de bir vesile, bunuda birkez daha fark ettim ..
Özellikle küçük yerlerde bu tarz etkinlikler çok önemli, yıllar geçmiş bakın iki yıl olmuş burada bazı arkadaşlar hala bu festivali anıyor .. Demek oluyor ki faydalı bir olay olmuş, yenilerinede acilen ihtiyaç var bana göre ..
Bu akşam konuyu tekrar okuyup gözden geçirince bu düşüncelerimide sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim .. selamlarŞEREF

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostlar...sevgili şeref değerli dostum,güzel insan...2 yıl olmuş dediğin gibi 1,5 yıldır pınarhisardan uzağım,sanırım orada ki arkadaşlar yeni bir festival yaparlar...onlara sadece bunun güzel bir oluşum olduğunu internet sayesin de seslerini türkiyeye hatta dünyaya duyurabileceklerini bir kez daha anlatmak lazım..sizler bu konuda orada girişim de buluna bilirsiniz..
bu tip organizasyonların gecelik maddi getiriler olmadığını toplanarak kaynaşmanın çok yararlı olduğunu anlatabilirsiniz..dilerim yeni festivaller olurda davet alırız...saygılarım la dostçakalın.....