Neler Yeni

15 KASIM PINARHİSAR FESTİVALİ RESİMLERİ VE ANLATIMI

ayhann06

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Hakan Abi Resimlere ve Organizayona bakınca ilk olmasına rağmen ne kadar güzel ve herşeyden önemlisi samimiyet içerisinde geçen çok hoş bir organizasyom olduğu belli oluyor. Keşke imkan olsa idi de bizde bu güzel ortamda bulunup hem sizinle hemde arkadaşlar ile tanışma imkanı bulabilse idik. Emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum gerçektende çok güzel olmuş ve sizde bu organizasyonun duyurulması adına çok çaba sarfettiniz bunun da farkındayım sizede çok teşekür ediyorum. saygılar

brate

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ttttttttttttttttttttt
Meslek
SerbesT
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
SELAMLAR
Ali Hakan Abi Bu güzel kareleri Bizlerle Paylaştığın için Çok Teşşekür Ederim.
Resimlerdende Görüldüğü Gibi Çok Güzel Geçmiş PINARHİSAR FESTİVALİNDE Emeği Geçen Herkese Teşekkürler...

Saygılarımla...

[renkli]BosnakOglu[/renkli]

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ali hakan abi tek kelimeyle muhteşem bir oluşum gerçekleştirmişsiniz.
Hiç kimse bunun ilk olduğuna inanmaz bence .
Çünkü düzen,yerleşim vb... herşey mükemmel olmuş.
Çok istiyordum gelmeyi ama resimleri görünce daha da çok isteseydim dedim.
Ama fırsatlar işte umarım festivaliniz daim olur ve gelecekte fırsatımız olurda bizde o güzel ortama kaltılırız.
Bu organizasyonda emeği geçen herkese ve ayrıca bu reimleri bizimle paylaşan ali hakan abimize sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilirim.

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim ömer bey..öncelikle ben sizlere teşekkür ederim..sitemizin ve sizlerin sayesin de tanıtımımız oldu..eskiden pınarhisar ı tanımayan bir çok kuş sever şimdi biliyor nerede olduğunu..bu çok önemli..hatta kırklareli dendiğin de kırıkkale algılayanlar vardı şimdi oda yok artık kırklareli ve pınarhisar iyi tanınıyor..çevremdeki çok insan bana gittikleri değişik illerde beni tanıyan insan lar olduğunu söylüyor nereden geliyorsun dendiğin de pınarhisar cevabı alınca hemen orada ali hakan var miro besliyor gibi soruyorlarmış..bu inanın bana çok önemli ve değerli benim için ..hepinize teşekkürler..saygılarımla

hakanbircan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakanbircan
Meslek
elektrik teknisyeni
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
adaşım ve abim saygılar davetlin olarak geldiğimiz yöremizin güzel ilçesi pınarhisardan memnun ayrıldıgımızı belirtmek isterim havanın soguk olması sizin sıcaklıgınızı hissettirdi desem yeridir her şey güzeldi ve seninde katkılarınla daha gü-zel oldu biz eksik görmedik kankimle fazla bile vardı devamını diler saygılar sunarım (hediyemizi almadan gelmişik unutturdun bize alacagımız olsun)

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostum hakan bey..sizlerin katılımı ile iyice şenlendi festivalimiz..allah razı olsun ki kırmayıp geldiniz ve şereflendirdiniz..saygılar bizden..(bu arada hediye değil ''ediye'' olacaktı)

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Selamlar herkese.
Ali bey maşallah ortam güzel, kuşlar güzel birlik beraberlik dahada güzel. En güzelide sizin gidemeyenler için bu resimleri buradan paylaşmanız. İnanın hep böyle organizasyonlarda bulunmayı isterim ama imkanlar doğrultusunda fazla alternatif olmuyor. İnşallah birdahaki sefere sizleri Muğlaya bekler bizde diğer Pınarhisar festivalinde sizlerle orada oluruz.
Bu güzel resimler ve bilgiler için tekrar teşekkürler.
Elinize sağlık.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
sağolasın değerli dostum hüseyin bey..keşke deriz ya keşke sizlerde burada olabilseydiniz,saatlerce kuş sohbetleri yapabilseydik,misafirimiz olsaydınız ama dediğiniz gibi şartlar böyle kıldı..ama sadece festivale değil tüm dostlarımızı herzaman pınarhisara beklerim..

kim.bu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ramazan
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
güzel bir organizasyon olmuş.tüm kuş severlerin keşke orada olsaydım diyebilecegi bir festival.bizimle paylaştıgınız için teşekkürler.

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
sağolasın değerli dostum ...evet bizim için de aynı şeyler geçerli keşke burada olsaydınız sizleri yakından tanıma ve misafir etme keyfini bize yaşatsaydınız..saygılar..

A

Anonymous

ali hakan' Alıntı:
değerli dostum hüseyin..teşekkür ederim..yapılan organizasyon aslında ilk başlangıç kararı daha küçük bir yerde sadece şebap ırkı bakan arkadaşlarımız için tasarlandı..şebap konusun da isim yapan arkadaşlarımız toplanıp kuşlarını sergileyecek ve ufak çaplı bir gösteri olacaktı..ama baktık ki tüm dostlarımız bizde katılalım herkes kendi kuşunu getiesin dediler..inan bana ırk ayrımı yapmadan tüm arayan soranlara tabii ki beslediğiniz her türlü kuşu getirin burada sergiliyelim dedik..ve gelen tüm kuşlar burada sergilendi..bahsettiğin trakya ırkı ve yerli kuş bakan aslında bir çok dostumuz buraya geldi ama dedim ya ne getirdiler ise onları sergilediler..
Açıklamaların için çok teşekkür ederim abi sağolasın.Çok güzel bir oluşum olmuş kesinlikle yanlış anlaşılmak istemem sadece biraz ırkların özellikleri ön planda olan bir oluşum içerisini girmeyi hatırlatmak istedim bunun dışında her şey çok güzelmiş zaten haberlerinizi aldım emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.''gelemediğim için çok üzgünüm''Umarım Edirne de de bu yıl sonu bir oluşum gerçekleşir artık burda görüşürüz inşallah iyi zamanlar dilerim sağolasın abi.

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Merhaba Ali Hakan bey bu güzel ortamın görüntülerini bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.burada dikkatimi çeken bir konuya değinmek istiyorum.festival sadece kuş ırklarının tanıtımı içinmiydi? yoksa katagorisinde en güzeli seçip ödüllendirmek amaçlımıydı?şayet ödül amaçlı ise kafeslerin üzerinde yetiştiricilerin isimleri yazıyordu buda gözlem heyetinin taraflı davranmasına sebeb olabilir.benim düşüncem İZMİR ,AKHİSAR,BURSA da yapılan festivaller gibi ufakta olsa ödül verilerek yapılan festivaller güvercin ırklarının düzgün bir sekilde sürekliliğinin teminatıdır.SAYGILARIMLA
ÖMÜR DENİZ

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum..iyi temennilerin için ben size teşekkür ederim..amaç sadece pınarhisar da ve davetimize icabet eden yetiştirici arkadaşlarımızı ve kuşlarını tanıtmak onlarla kaynaşmak tanışmak amaçlıydı..yarış düzenlenmedi..her kümese yetiştiricilerimizin ismini koyduk ki arkadaşlarımız kümesleri başında beklemek zorun da kalmasın ve bir kuş ile ilgilenen arkadaşımız o kuşların kime ait olduğunu bilsin istedik..ödül konusu ise pınarhisarda kurulu bir dernek yoktur ama kurmak için adımlar atılmaktadır..dernek yada herhangi bir sıfatımız olmadan ödül vermek yanlış olacaktı..aslında plaket düşündük katılan dostlarımıza fakat buna gücümüzün yetmeyeceğini düşünerek bundan da vazgeçtik..sanırım konu hakkın da yeterli bilgi verdim fakat bundan sonraki oluşumda daha farklı şeyler yapacağımızı buradan duyurmak istiyorum..saygılar

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bu resimleri bize gösteren sayın büyüklerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum elinize sağlık.çok teşekkür ederiz.

özellıkle Hakan abıye sonsuz tesekkkurlerımı sunarım guzel bır organızasyon dılerım adıyamandada boyle bır katılımda bulunursunuz basarılar

ultrAslan59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Nazmi Alkan
Meslek
Ticaret
Yetiştirdiğim Irk
Form
Gerçekten harika görüntüler.Paylaşım için sonsuz teşekkürler.Yakın civarımda bu şekilde yetiştiricilerin varlığını,bu denli kaliteli güvercinlerin yetiştiriciğinin yapıldığını bilmek benim adıma son derece sevindirici bir olay oldu.Emeği geçen herkeze ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.Bu seferkine talihsizliktirki katılamadım ama pişman oldum.En azından neyin nasıl olduğu anlaşılmış olup tüm katılımcılar ve emeği geçenler için, ilerisi için bir temel atılmış oldu.Tüm faaliyetlerin artarak katlanarak devam etmesi daha nicelerinin sergilenilmesi dileğiyle.Saygılar,

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum..nazmi bey inşallah sizi pınarhisar ilçemize bekliyoruz..uzak sayılmazsınız ..herzaman kapımız açıktır..

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Sevgili Hakan abi,
Kelimelerin bile anlatamiyacagi bu guzellikleri buradan bizlerle paylastigin icin sana saygi ve sevgilerin en buyugunu sunuyorum,
Bizlerin bu interaktif ortamda ne kadar guzel paylasimlara imza attigimizin bir kanitidir senin resimlerin,
Resimlere bakarak konusuldugunda cok guzel ve cok seviyeli bir ortam oluşmuş gözüküyor, zaten Güvercin hobistliginin ana fikiri, Sevgiyle Seviyeli sohbetlere kucak acmaktir, bu sohbete ulasabileceginiz kisilerde yaninizda oldugunda, o sicakligi hissetmek cok tatli bir duygudur, Trakyali arkadaslarimizdan,abilerimizden dahada fazlasini istemek umarim kustahlik olmayacaktir..
Hersey gonlunuzce olsun Hakan Abi. Tekrardan Tesekkurler.

şebabçıburhan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
BURHAN KARATEKE
Meslek
KANTAR GOREVLISI
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
oncelıkle bu organizasyonu hazırlayan abılerıme teşekkür ediyorum ben gelemedim ama gelmek isterdimbu güzel görüntüleri bizlerle paylayştığınız içinde teşekkür ediyorum herkese saygılar hakan abıme de selamlar.

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık ayrıca resimlerden anladığım kadariyla pınarhisarda yerli kuş bakan kalmamış saygılarla

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
selam değerli dostum..burhan bey sizide aramızda görmek isterdik ama ne yapalım bir daha ki sefere artık ..mühim olan gönüller bir olsun