Neler Yeni

1.TÜRKİYE ŞEBAP GÜVERCİN BİRLİĞİ -ANTALYA FESTİVALİ RESMİ SO

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
3 Eki 2009
Mesajlar
296
Puanları
0
Yaş
55
Konum
Adıyaman
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
1. TÜRKİYE ŞEBAP GÜVERCİN BİRLİĞİ FESTİVALİ-ANTALYA SONUÇLARI


Miski Erkekler

1.ŞİNASİ SÖĞÜT- İSTANBUL
2.ALİ İHSAN ŞAHİNLER-ÇORLU
3-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
4-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-SUZİ GÜDER –ELAZIĞ

MİSKİ DİŞİLER

1-İDRİS KUTAY –İZMİR
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-ERDAL ERGEN-ANTALYA
4-KAAN KOÇ-BURSA
5-ALTAN ARDALI-BURSA

KÜRENK ERKEKLER

1-ALTAN ARDALI-BURSA
2-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
3-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-AHMET BEDETİN –ELAZIĞ
5-EMİN TURHAN –İZMİR

KÜRENK DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2-MAHMUT KARA-NİĞDE
3-SUZİ GÜDER-ELAZIĞ
4-SUZİ GÜDER ELAZIĞ
5-HAKAN KAYHAN-NİĞDE

ABALI MİSKİ ERKEKLER

1-MEHMET AYTEKİN-ELAZIĞ
2-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3-AHMET KARATAŞ-BURSA
4-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
5-BÜLENT GÖZÜPEK-NİĞDE

ABALI MİSKİ DİŞİLER

1-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
2-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
3-EMİN TURHAN –İZMİR
4-BÜLENT BAŞTUĞ-NİĞDE
5-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM

ÇAKMAKLI ERKEKLER

1-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-AHMET TATAR-ERZURUM
4-AHMET TATAR-ERZURUM
5-ÖMER ÖZTÜRK-BURSA

ÇAKMAKLI DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-BÜLENT USTA –İZMİT
5-AHMET TATAR-ERZURUM

GÖK ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- SONTÜRK ÖZGÜR-BURSA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5- TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

GÖK DİŞİLER
1-HASAN ÇAVDAR-İSTANBUL
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

ABALI ÇAKMAKLI ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA

ABALI ÇAKMAKLI DİŞİLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
 

hakan_23el

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2009
Mesajlar
98
Puanları
8
Yaş
39
Ad Soyad
hakan yılmaz
Meslek
sağlık memuru
İkametgah
Elazığ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuşların resimleri de olsa ne güzel olacaktı. bilgiler için teşekkürler, elazığlı hemşehrilerimi de ayrıca kutluyorum başarılarından dolayı.
 

hedili23

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Eki 2010
Mesajlar
39
Puanları
0
Yaş
25
Konum
Aydın
Ad Soyad
Burhan Özdemir
Meslek
Öğrenci(ELAZIĞ'lı)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
resimleri olsa çok güzel olurdu bende elazığlı hemşerilerime başarılarından dolayı tebrik ederim... saygılar


Burhan Özdemir
 

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Eki 2008
Mesajlar
162
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Antalya
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
orhan02' Alıntı:
1. TÜRKİYE ŞEBAP GÜVERCİN BİRLİĞİ FESTİVALİ-ANTALYA SONUÇLARI

Miski Erkekler

1.ŞİNASİ SÖĞÜT- İSTANBUL
2.ALİ İHSAN ŞAHİNLER-ÇORLU
3-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
4-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-SUZİ GÜDER –ELAZIĞ

MİSKİ DİŞİLER

1-İDRİS KUTAY –İZMİR
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-ERDAL ERGEN-ANTALYA
4-KAAN KOÇ-BURSA
5-ALTAN ARDALI-BURSA

KÜRENK ERKEKLER

1-ALTAN ARDALI-BURSA
2-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
3-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-AHMET BEDETİN –ELAZIĞ
5-EMİN TURHAN –İZMİR

KÜRENK DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2-MAHMUT KARA-NİĞDE
3-SUZİ GÜDER-ELAZIĞ
4-SUZİ GÜDER ELAZIĞ
5-HAKAN KAYHAN-NİĞDE

ABALI MİSKİ ERKEKLER

1-MEHMET AYTEKİN-ELAZIĞ
2-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3-AHMET KARATAŞ-BURSA
4-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
5-BÜLENT GÖZÜPEK-NİĞDE

ABALI MİSKİ DİŞİLER

1-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
2-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
3-EMİN TURHAN –İZMİR
4-BÜLENT BAŞTUĞ-NİĞDE
5-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM

ÇAKMAKLI ERKEKLER

1-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-AHMET TATAR-ERZURUM
4-AHMET TATAR-ERZURUM
5-ÖMER ÖZTÜRK-BURSA

ÇAKMAKLI DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-BÜLENT USTA –İZMİT
5-AHMET TATAR-ERZURUM

GÖK ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- SONTÜRK ÖZGÜR-BURSA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5- TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

GÖK DİŞİLER
1-HASAN ÇAVDAR-İSTANBUL
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

ABALI ÇAKMAKLI ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA

ABALI ÇAKMAKLI DİŞİLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA

ORHAN BEY YARIŞMADA ARAP DİŞİLER VE ARAP ERKEKLER KATEGORİLERİDE YAPILDI ONLARIN SONUÇLARINI LİSTENİZDE GÖREMEDİM?
 

muygun

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Nis 2008
Mesajlar
965
Puanları
0
Yaş
42
Konum
Afyon
Ad Soyad
Mehmet UYGUN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Ödemiş dolapçısı,Düz dönek
anlaşılan festivale damgasını mustafa gülgen bey vurmuş.tebrik ederim çok mükemmel bir sonuç
 

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
3 Eki 2009
Mesajlar
296
Puanları
0
Yaş
55
Konum
Adıyaman
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
guvercin07' Alıntı:
orhan02' Alıntı:
1. TÜRKİYE ŞEBAP GÜVERCİN BİRLİĞİ FESTİVALİ-ANTALYA SONUÇLARI

Miski Erkekler

1.ŞİNASİ SÖĞÜT- İSTANBUL
2.ALİ İHSAN ŞAHİNLER-ÇORLU
3-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
4-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-SUZİ GÜDER –ELAZIĞ

MİSKİ DİŞİLER

1-İDRİS KUTAY –İZMİR
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-ERDAL ERGEN-ANTALYA
4-KAAN KOÇ-BURSA
5-ALTAN ARDALI-BURSA

KÜRENK ERKEKLER

1-ALTAN ARDALI-BURSA
2-BEYSAN TAŞTAN-LÜLEBURGAZ
3-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-AHMET BEDETİN –ELAZIĞ
5-EMİN TURHAN –İZMİR

KÜRENK DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2-MAHMUT KARA-NİĞDE
3-SUZİ GÜDER-ELAZIĞ
4-SUZİ GÜDER ELAZIĞ
5-HAKAN KAYHAN-NİĞDE

ABALI MİSKİ ERKEKLER

1-MEHMET AYTEKİN-ELAZIĞ
2-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3-AHMET KARATAŞ-BURSA
4-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
5-BÜLENT GÖZÜPEK-NİĞDE

ABALI MİSKİ DİŞİLER

1-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
2-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM
3-EMİN TURHAN –İZMİR
4-BÜLENT BAŞTUĞ-NİĞDE
5-BAHATTİN KOCAMAN-ERZURUM

ÇAKMAKLI ERKEKLER

1-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
2-MUSTAFA GÜLGEN –ANTALYA
3-AHMET TATAR-ERZURUM
4-AHMET TATAR-ERZURUM
5-ÖMER ÖZTÜRK-BURSA

ÇAKMAKLI DİŞİLER

1-MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4-BÜLENT USTA –İZMİT
5-AHMET TATAR-ERZURUM

GÖK ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- SONTÜRK ÖZGÜR-BURSA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5- TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

GÖK DİŞİLER
1-HASAN ÇAVDAR-İSTANBUL
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
4- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
5-TUNCAY ÇOBAN-ERZURUM

ABALI ÇAKMAKLI ERKEKLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA

ABALI ÇAKMAKLI DİŞİLER

1- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
2- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA
3- MUSTAFA GÜLGEN-ANTALYA

ORHAN BEY YARIŞMADA ARAP DİŞİLER VE ARAP ERKEKLER KATEGORİLERİDE YAPILDI ONLARIN SONUÇLARINI LİSTENİZDE GÖREMEDİM?
ARAP ERKEKLER

1.HÜSEYİN ŞAN.........ANTALYA
2.
3.

ARAP DİŞİLER

1. HÜSEYİN ŞAN........ANTALYA
2.
3.
 

erdogancan78

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Ağu 2009
Mesajlar
47
Puanları
0
Yaş
44
Ad Soyad
erdogan tosun
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar bu kuşların çıkışı urfa değilmi neden bir urfalı bir kuşcu dereceye girememiş anlamadım yoksa onlarda elindeki saf kan kuşları kaybetmişler mi ? neyse derece giren bütün abi ve akranlarıma başarılar dilerim bir gün bende şebabcı olacağım gibi geliyor. Herkese SAYGILAR
 

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
3 Mar 2008
Mesajlar
639
Puanları
0
Yaş
52
selam değerli dostum...yarışmaya katılan ve derece alan tüm dostları tebrik ederim...mustafa gülgen bey bizim kuyumcu mustafa olarak tanıdığımız arkadaşmı..??ayrıca behzan beyide tebrik ederim bu arada sitemize üyemi bilmiyorum ama bir senedir görüşemedik keşke haberim olsaydı bu yarışmadan icabet ederdim...kalın sağlıcakla
 
Üst